Hoşgeldiniz  
..................................................... ................................................

Özkaya “Milletimizden Gönül Rahatlığıyla Yapacakları Bağışları Bekliyoruz”

Erkan Ilik | 05 Nisan 2022 | Genel, Güncel A- A+

Türk Hava Kurumu Fethiye Şubesi Başkanı Mustafa Özkaya, “İçerisinde bulunduğumuz Ramazan Ayında milletin gönül rahatlığıyla yapacağı bağışları beklediklerini belirterek, “Bağışlar, kurum ihtiyaçları ve havacılığın Türk gençlerine tanıtılıp sevdirilmesinde kullanılacak” dedi.

Türk Hava Kurumu Fethiye Şubesi Başkanı Mustafa Özkaya,Türkiye’ye ve dünyaya huzurlu, bereketli ramazan geçirmeleri dileğinde bulundu.

Geçtiğimiz yıl Ramazan Ayında Fethiye ve Seydikemer halkının Türk Hava Kurumu Fethiye Şubesine 761 Bin TL fitre ve zekat bağışında bulunduğunu hatırlatan Başkan Özkaya, “ “Barış ve huzurun hakim olduğu, sağlığın sıhhatin bol olduğu bir Ramazan Ayı geçiririz. Türk Hava Kurumu Fethiye Şubemiz her yıl olduğu gibi, başkanlığımızdan gelen 20 bin adet zarfı Fethiye ve Seydikemer’deki muhtarlarımıza dağıtmış bulunmaktayız. Hem Fethiye Muhtarlar Derneği’ne hem de Seydikemer Muhtarlar Derneği’ne ve tüm muhtarlarımıza teşekkür ediyorum. THK, milli bütçeden hiçbir pay almayan ve 97 yıldan beri halkımızın sadece bağışlarıyla ayakta duran ve bu konuda da almış olduğu bağışlarla Türk Halkı’na, Türk Milleti’ne, gençlerimize hem eğitimlerinde olsun hem de her türlü destekte bulunarak halkımızın yanında bulunmaktadır. Geçtiğimiz 2021 yılında Ramazan Ayı’nda bize destek sağlayan Fethiye ve Seydikemer Halkı’na buradan teşekkürlerimi sunuyorum. Yapmış oldukları yardımla tüm Türkiye’deki THK şubelerinde en çok yardımı alarak birinci olduk. Ankara’da düzenlenen törende Ankara Valimiz Sayın Vasip Şahin’in elinden plaketle ödüllendirildik. Bu yıl ki fitre miktarı 40 TL. THK fitre zarflarına destek sağlamak isteyen vatandaşlarımız bağlı bulundukları mahalle muhtarlarından bu zarflarımızı temin edebilirler. Bizden de makbuz eşliğinde fitre yardımını sağlayabilirler. Şimdiden vermiş ve verecek oldukları tüm yardımlardan dolayı hem Fethiye hem de Seydikemer Halkı’na sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum” dedi. Haber-Hakan AYKIRI

40 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle