Hoşgeldiniz  
.................................................................................. ...................................................................

MİMARLARLA İŞBİRLİĞİ YAPILACAK

Erkan Ilik | 27 Eylül 2020 | Beldeler, Eğitim, Genel, Güncel, gundem, Kültür, Mugla, Siyaset, siyasi A- A+

MİMARLARLA İŞBİRLİĞİ YAPILACAK
Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (TMMOB) İç Mimarlar Odası Fethiye Temsilciliği’ne atanan İç Mimar Süleyman Sayın ve beraberindeki iç mimarlar, Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası (FTSO) Başkanı Osman Çıralı’yı ziyaret etti. Ziyarette pandemi sürecinde yenilenen sosyal yaşam kuralları çerçevesinde kamusal alanların yeniden düzenlenmesi konusunda işbirliği kararı alındı.
FTSO Yönetim Kurulu Başkanı Osman Çıralı ile makamında bir araya gelen TMMOB İç Mimarlar Fethiye Temsilcisi Süleyman Sayın ve beraberindeki iç mimarlar Asiye Nur Arıca, Meltem Doğan ve Dilek Çayan, Fethiye ticari hayatı ve mimarisine ilişkin görüş alışverişinde bulundu. FTSO ile işbirliği içinde çalışmak istediklerini anlatan iç mimarlar, pandemi süreci ile birlikte değişen mimari kurallar hakkında bilgiler verdi. FTSO Yönetim Kurulu Başkanı Osman Çıralı ile bir araya gelmekten büyük mutluluk duyduklarını belirten İç Mimarlar Odası Fethiye Temsilcisi Süleyman Sayın, pandemi ve post-pandemi sürecinde yenilen sosyal yaşam kuralları doğrultusunda kamusal alanların yeniden düzenlenmesine ilişkin FTSO ile işbirliği yapmak istediklerini belirtti. Fethiye’de iç mimarlık faaliyetlerini yasal bir çatı altında topladıklarını anlayan İç Mimar Sayın, FTSO bünyesindeki işletmelere hizmet vermek istediklerini sözlerine ekledi.Ziyaretlerinden dolayı iç mimarlara teşekkür eden Başkan Çıralı ise, “İç Mimarlar Odası Fethiye Temsilciliğinin kurulmasından dolayı kendilerini kutluyorum. Pandemi süreci ile birlikte iç mimarlarımızın önemi daha da arttı. Sosyal alanların yeni mimarı bakış açılarıyla yeniden düzenlenmesine ihtiyaç var. Ayrıca mimarlarımızı Fethiye Meslek Kuruluşları Güç Birliği Platformu bünyesinde de çalışmalar yürütmesini istiyoruz. Önümüzdeki günlerde üyelerimize yönelik indirim protokolleri konusunda da görüş birliğine vardık. Umarım işbirliği içinde başarılı çalışmalara imza atabiliriz.” diye konuştu.

968 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Fethiye’de Konaklama Fırsatı

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 8,3465
EURO 9,6728
BIST 1,1649
ALTIN 504,34

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2020 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle