Hoşgeldiniz  
.................................................................................. ...................................................................

MEHMET DEMİR HİZMETE DEVAM EDİYOR

Erkan Ilik | 27 Eylül 2020 | Genel, Güncel, gundem, Mugla, Siyaset, siyasi A- A+

MEHMET DEMİR HİZMETE DEVAM EDİYOR

CHP Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir; durmuyor ve çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Mehmet Demir 4’üncü camiyi de boyatıyor. CHP Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir kendisi de boyama işine bizzat katıldı. Cumhuriyet Halk Partisi Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir “Camilerimizi yenileme” projesi başlatarak ihtiyaç duyulan camilerin boyama ve onarım işlerini yapmaya devam ediyor. Hayırseverlerden aldığı desteklerle çalışmalarına devam eden CHP Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir; Fethiye Pazaryeri mahallesi Merkez Mustafa Dal camiinde boyama ve tamirat çalışması başlattı. Daha önce İncirköy mahallesi Hacı Nuri Dirlik Camii ve Nif Mahallesi ile Esenköy mahallesi camilerinde onarım ve boyama işlemi yapmıştı. Başkan Mehmet Demir şimdi de; Fethiye Pazaryeri mahallesi Merkez Mustafa Dal camiinde boyama ve onarım çalışması başlattı.

“HAYIRSEVERLERE ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUZ”
CHP Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir açıklamasında “Bu onarımını yaptığımız ve boyadığımız 4. Camimiz olmaktadır. Şehir merkezindeki camilere de başladık. Bugün Pazaryeri Mahallesi Mustafa Dal Camisi’ni boyuyoruz. 11 cami projemizdeki 4. camimiz de bitmek üzere. Bizlere destek veren hayırseverlere çok teşekkür ediyoruz. CHP olarak bir projemiz daha var. 50 tane tablet aldık. Okullara giderek ihtiyaç sahibi aileleri tespit ettik. Önümüzdeki hafta, hayırseverlerin karşıladığı bu tabletleri evleri ziyaret ederek dağıtacağız. Bir diğer projemiz de Atatürk’ün Nutuk kitabından 2 bin 500 adet sipariş verdik. Bunları da her eve ulaştıracağız. Buradaki amacımız; çocukların, okula gidemediği için evde bulunduğu sürede kitap okuması. CHP olarak Fethiye’de ilki yapmak istiyoruz. CHP’nin halkın partisi olduğunu göstermek istiyoruz. Halkın içine girdiğini de ispatladık. Şu anda kamuoyunda görüldüğü gibi CHP olarak halktan yana politika üretiyoruz. Üretmeye de devam edeceğiz” dedi.

195 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Fethiye’de Konaklama Fırsatı

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 8,3465
EURO 9,6728
BIST 1,1649
ALTIN 504,34

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2020 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle