Hoşgeldiniz  
..................................................... .................................................... ...............................................

TOPLU TAŞIMA SEKTÖRÜNÜN SORUNLARINI KONUŞTULAR

Erkan Ilik | 20 Ocak 2021 | Genel, Güncel, Manşet, Mugla, Sağlık, Siyaset A- A+

Minibüs Kooperatifleri Başkanları, Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Osman Çıralı’yı ziyaret etti.

SS 22 Nolu Ölüdeniz Minibüs Kooperatifi Başkanı Ünal Arıcı, SS 25 Nolu Yanıklar Minibüs Kooperatifi Başkanı Adem Çolak ve SS 108 Nolu Göcek Minibüs Kooperatifi Başkanı Ümit Cumbur Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Osman Çıralı’yı ziyaret etti.

Fethiye’deki minibüs kooperatifleri adına,  Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Osman Çıralı’yı ziyaret eden SS 22 Nolu Ölüdeniz Minibüs Kooperatifi Başkanı Ünal Arıcı, SS 25 Nolu Yanıklar Minibüs Kooperatifi Başkanı Adem Çolak ve SS 108 Nolu Göcek Minibüs Kooperatifi Başkanı Ümit Cumbur, toplu taşıma sektörünün sorunlarını dile getirdi. Maliyetlerin çok arttığını, pandeminin ise toplu taşıma sektörünü vurduğunu belirten kooperatif başkanları, Muğla’da toplu taşımaya en son Temmuz ayında yapılan yüzde 7 fiyat artışının, artık yetersiz kaldığını kaydetti. Kooperatif başkanları, Şubat ayında Muğla Büyükşehir Belediyesi’nin toplu taşımaya en az yüzde 15 fiyat artışı yapması gerektiğini söyledi.

Fethiye Yeni Cami arkasındaki durağın da Fethiye’ye yakışır hale getirilmesini isteyen kooperatif başkanlarının beklentilerini dinleyen Başkan Çıralı, talepleri ilgili kurumlara ileteceğini belirtti. (HABER MERKEZİ)

317 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 9,5089
EURO 11,0919
BIST 13,1594
ALTIN 544,97

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2021 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle