Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

Saatcı’dan DP İl Başkanlığına Ziyaret…

Erkan Ilik | 16 Nisan 2014 | Güncel, Siyaset A- A+

Saatcı’dan DP İl Başkanlığına Ziyaret… (1)_640x427 Saatcı’dan DP İl Başkanlığına Ziyaret… (2)_640x427 Saatcı’dan DP İl Başkanlığına Ziyaret… (3)_640x427    Partisi MHP’den ayrılmak zorunda bırakıldıktan sonra zoru seçerek Demokrat Parti’ye katılan Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı, 30 Mart yerel seçimlerinde aldığı zaferin ardından Demokrat Parti Muğla İl Başkanlığını’da ziyaret etti. Başkan Saatcı, ziyaretini beraberinde Mehmet Yılmaz Cesur ile birlikte gerçekleştirirken, DP İl Yönetimi Saatcı’yı kapıda karşıladı.

30 Mart yerel seçimlerine Demokrat Parti’den katılan ve 4. Kez kırılması güç bir rekor ile tekrar Belediye Başkanlığına seçilen Saatcı, beraberinde Mehmet Yılmaz Cesur ile birlikte Demokrat Parti İl Yönetimine ziyarette bulundu. Saatcı’nın il Başkanlığında gerçekleştirdiği ziyarete, DP İl Başkanı Zekai Alper, Menteşe İlçe Başkanı Abdullah Eskihisarlı, yönetim kurulu üyeleri ve partililer katıldı.

Saatcı, “Artık Söz Devri Bitti, İş Devri Başladı!”

Başkan Saatcı, 30 Mart yerel seçimlerine zoru seçerek yokuş çıkmaya talip olduğunu ve bu zorlu yokuşun ardından aldıkları keyifli zaferden dolayı mutluluk duyduklarını dile getirdi. Fethiyelilere de dik durmalarından dolayı, hizmete ve duruşa oy vermelerinden dolayı teşekkür bir borç bildiğini dile getiren Demokrat Parti Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı, “Muğla’da olmaktan ve Demokrat Parti İl Başkan’ımızı ziyaret ediyor olmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Allah var bize kucak açtılar. Biz zoru seçtik ve yokuş yürümeye talip olduk. Ancak bu yokuşu çıktığımız zamanda da gerçekten çok keyifli bir sonuç elde ettik. Bu anlamda ilk günden itibaren bugüne kadar Sayın Genel Başkan’dan başlamak üzere, İl Başkanı, İl Yöneticilerine ve Fethiye İlçe Başkanına huzurlarınızda teşekkürü bir borç biliyorum. Hep beraber yola çıkmıştık, Allah’ta utandırmadı. Bu anlamda Fethiyelilere de müteşekkirim. Gerçekten Fethiyeliler aynı bizim ifade ettiğimiz gibi Babadağı, Mendos Dağı gibi dimdik durarak daha çok hizmeti ve duruşu baz alan bir oy tercihinde bulundular. Aralarına katıldığım günden itibaren şahsıma gösterilen huzur, sıcaklık, aile ortamı, teveccü ve bizim rahat hareket etme imkanımızı sağlamalarından dolayı teşekkür ediyorum. Bu saatten sonra artık söz devri bitti iş devri başladı. Allah bizleri ve bize güvenenleri mahcup etmesin” ifadelerini kullandı.

Alper, “Aramıza Kimsenin Girmesine İzin Vermedik, Bundan Sonrada Vermeyeceğiz!”

Aralarında ki uyumun tüm Muğla siyasetine örnek olmasını dileyen ve Saatcı ile aralarına kimseyi sokmayacağını dile getiren Demokrat Parti Muğla İl Başkanı Zekai Alper ise, “Seçim sonrası yoğunluklardan dolayı görüşememiştik. Ziyaretlerinden dolayı çok memnun kaldık. Ben İl Başkanlığımız adına, partililerimiz adına hoş geldiniz diyorum. Bu nazik ziyaretiniz için çok teşekkür ediyorum. İnşallah önümüzde ki günlerde Sayın Başkanım ile birlikte Demokrat Parti olarak uyumlu, Fethiye ve Muğla için yararlı işlerin altına imza atacağız. Bu uyum inşallah tüm Muğla bölgesinin siyasetine örnek olur. Hiç kimsenin aramıza girmesine izin vermedik, bundan sonra da izin vermeyeceğiz” ifadelerini kullandı.(FG)

 

 

 

404 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle