Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

DP’den, Saatcı’ya Tebrik Ziyareti

Erkan Ilik | 16 Nisan 2014 | Güncel, Siyaset A- A+

 

Demokrat Parti Fethiye İlçe Başkanı Osman Buğdaycı ve beraberinde yönetim kurulu üyeleri, 30 Mart seçimlerinde 4.kez aday olduğu Belediye Başkanlığında kırılması güç bir zafer elde eden Demokrat Parti Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı’ya tebrik ziyaretinde bulundu. Samimi geçen ziyarette, Başkan Saatcı ve İlçe Başkanı Buğdaycı, bundan sonra ki 5 yılda birlik ve beraberlik içerisinde çalışacaklarını dile getirdi.

30 Mart yerel seçimlerine 4. kez aday olarak büyük bir zafer ile Belediye Başkanlığını kazanan Başkan Saatcı’ya, Demokrat Parti İlçe Başkanı Osman Buğdaycı ve Yönetim Kurulu Üyeleri tebrik ziyaretinde bulundu. Başkan Saatcı’ya, Demokrat Parti Yönetimi olarak sürekli destek olacaklarını belirten Demokrat Parti Fethiye İlçe Başkanı Osman Buğdaycı, “Yerel seçimler biteli 15 gün oldu. 15 gündür Başkanımızın yoğun programından dolayı ziyarette bulunamamıştık. Bugün bizi rahat bir şekilde kabul etti. Demokrat Parti ilçe yönetimi olarak kendisine başarılar diliyoruz. Büyüyen Fethiye’mizin, büyüyen Fethiye ailesinin kendisinden beklediği çok hizmetler var. Bu hizmetlerde biz parti yönetimi olarak sürekli destekçisi olacağız. Birlik ve beraberlik içerisinde işlerimizi yürüyeceğiz. Kendisine çalışma hayatında başarılar diliyoruz” dedi.

Saatcı, ”Bu Destanı Yazanları Tarih Unutmayacak!”

Zor bir seçim geçirdiklerini belirten ve bu zor zamanda yanlarında olan herkese teşekkürü borç bildiğini dile getirerek sözlerine başlayan Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı, “Sayın Başkanıma ve birbirinden değerli yönetim kurulu üyesi arkadaşlarıma bu nazik ziyaretlerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Bir iş başardıysak hep beraber başardık. Bu başarıda desteği olan herkese teşekkürü bir borç biliyorum. Tabi Sayın Başkanımın da ifade ettiği gibi zor bir süreçten geçildi. Öyle bir seçim oldu ki destan yazarak bitirdik. Ve bu destanı yazanları tarih unutmayacak. 15 gün oldu seçim biteli ama insanlar haklı olarak oy verdiği insanın bir çayını içmek istiyor. Bundan dolayı bir yoğunluğumuz var. Meclislerimizi yeni yeni topluyoruz. Büyükşehir meclisimiz dün toplandı. Bir önceki gün bizim meclis toplanmıştı. Cuma günü kendi meclisimizi bir daha toplayacağız. Arkasından da hizmete susamış belde ve köylerimizde inşallah en önemli ihtiyaçlarımızdan başlayarak bizden beklentilerine çalışma arkadaşlarım ile birlikte cevap vermeye çalışacağız” dedi.

“Demokrat Parti İle Birlikteliğimizden Çok İyi Bir Sonuç Çıktı”

Demokrat parti ile olan güzel birlikteliklerinin Türkiye geneline yayılmasını dileyen Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı, “Bizim Demokrat Parti ile olan birlikteliğimizden çok iyi bir sonuç çıktı. Önemli olan bu birlikteliğin Türkiye Geneline yayılması ve Fethiye’de yanan çoban ateşinin Türkiye genelini sarması en büyük temennimizdir. Çünkü Türkiye’de sağ ve muhafazakâr partinin oluşumu için bütün şartlar müsaittir. Gönlümüzün arzu ettiği de Demokrat Parti’nin bu ortamda bir çıkış yakalayarak Türkiye’nin umudu haline gelmesidir. Ben Sayın Başkanımızın nezdinde tüm yönetim kurulu arkadaşlarıma ziyaretlerinden dolayı tekrar teşekkür ediyorum.(FG)

382 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle