Hoşgeldiniz  
..................................................... ................................................

Rahmetli Muhsin Yazıcıoğlu Fethiye’de Anıldı

Erkan Ilik | 25 Mart 2022 | Genel, Güncel, Siyaset A- A+

2009 yılında Kahramanamaraş’ta gerçekleşen helikopter kazası sonucu vefat eden  Büyük Birlik Partisi Kurucu Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu vefatının senei devriyesinde Fethiye’de dualarla anıldı.

Genç yaşta atıldığı siyasette ilkeli ve dik duruşuyla tanınan, darbe karşıtı söylemleriyle öne çıkan Büyük Birlik Partisi (BBP) Kurucu Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu vefatının 13. Yıl dönümünde Fethiye’de de anıldı.

Genç yaşta atıldığı siyasette ilkeli ve dik duruşuyla tanınan, darbe karşıtı söylemleriyle öne çıkan Büyük Birlik Partisi (BBP) Kurucu Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu vefatının 13. Yıl dönümünde Fethiye’de de anıldı. Kahramanmaraş’ta 13 yıl önce helikopterin düşmesi sonucu hayatını kaybeden Büyük Birlik Partisi’nin Kurucu Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu için BBP Fethiye ilçe başkanlığı tarafından anma etkinliği düzenlendi. Etkinlikte lokma ikramlarında bulunulurken, dualar yapıldı. BBP İlçe başkanı Harun Güler; “ Kurucu genel başkanımız şehit Muhsin Yazıcıoğlu’nu Fethiye’de de saygı ile anıyoruz” ifadelerini kullandı.

BBP Kurucu genel başkanı Muhsin Yazıcıoğlu’nun vefatının 13.yıl dönümünde Fethiye’de anma etkinliği düzenlendi. BBP Fethiye ilçe teşkilatı binası önünde düzenlenen etkinlikte Muhsin Yazıcıoğlu’nun ruhuna dualar okunurken lokma ikramında bulunuldu. Yazıcıoğlu’nun dev afişi önünde gerçekleştirilen etkinliğe Ak Parti Fethiye ilçe başkanı Turgay Öztürk, Milliyetçi Harekât Partisi ilçe başkanı Osman Cura, bazı STK Başkan ve üyeleri ile vatandaşlar ve partililer katıldı.

BBP İlçe başkanı Harun Güler; “ Şehit liderimizi saygı ve minnetle anıyoruz. Fethiye’nin birçok noktasında bilbordlarda anma gerçekleştirdik. Vatandaşlarımızın katılımı güzeldi. Allah kabul etsin. Parti tek nefesle yaşatmaya devam edeceğiz” dedi.

Ak Parti Fethiye ilçe başkanı Turgay Öztürk ise ; “ Muhsin Yazıcıoğlu’nun ebediyete intikalinin 13. Yıl dönümü. Örnek bir siyaset ve dava adamıydı. Tüm toplumun bunu hissettiğini düşünüyorum. Uçak kazasının olduğu gün ben Kahramanmaraştaydım. Bütün siyaset adamları oradaydı. Baktım ki aradan 13 yıl geçmiş. Bugünde burada Büyük Birlik Partisi ilçe teşkilatı ile lokma ve dualarla anmaktayız. Ruhu şad olsun“ diye konuştu.

Milliyetçi Harekât Partisi ilçe başkanı Osman Cura’da; “ Muhsin Yazıcıoğlu’nun vefatının 13.yıl dönümü. Muhsin başkan bir siyaset ve dava adamıydı. Onu saygı ve sevgi ile bir kez daha anıyoruz. “ ifadelerini kullandı. Haber-Hakan AYKIRI

82 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle