Hoşgeldiniz  
..................................................... ................................................

AK Parti Teşkilatlarında Heyecan Devam Ediyor…

Erkan Ilik | 25 Mart 2022 | Genel, Güncel, Siyaset A- A+

AK Parti Genel Merkez Ar-Ge ve Eğitim Başkanlığı’nca düzenlenen ve ilk dönemi tamamlanan Teşkilat Akademisi’nde sırada mahalle başkanları veyönetimlerinin yer aldığı “Teşkilat Akademisi Mahalle Yönetimleri”eğitim programı var…

Bu hafta sonuMuğla, Sakarya, Kocaeli, Balıkesir, Denizli, Yalova, Düzce, Edirne ve Kırklareli olmak üzere dokuzayrı ilde düzenlenecek olan eğitim programı Muğla’da 26 Mart Cumartesi Günü Menteşe ilçemizSıtkı Koçman Üniversitesi AKM B Salonu ve Fethiye ilçemiz Menteşe Mah, SŪMER DENİZ İMAM HATİP LİSESİ Salonu olmak üzere iki ayrı lokasyonda gerçekleştirilecek.

AK Parti AR-GE ve Eğitim’den sorumlu genel başkan yardımcısı Mustafa Şen; “Türkiye’nin 81 ilinde yaklaşık 93 bin teşkilat mensubuna 3 ay süren eğitimler verdik. Eğitimler, alanında uzman ve kamuoyunun da çok iyi tanıdığı isimler tarafından verildi. AK Parti ailesi olarak geçtiğimiz 3 ay içerisinde Türkiye’nin her köşesinde adı eğitim de olsa bir araya gelmenin ve sayın Cumhurbaşkanımızın sürekli ifade ettiği üzere “bir olmanın, iri olmanın, diri olmanın” sevincini yaşadık.İl ve ilçe yöneticilerinin eğitimini tamamlayan partimiz şimdi de Mahalle Başkanları ve Yönetimlerini eğitim programına alıyor” dedi.

“Teşkilat Akademisi Mahalle” Eğitim Programı 81 ilde 32.091 mahalleyi kapsayacak şekilde 170 ayrı lokasyonda gerçekleştirilecek. Program neticesinde toplam 138.821 mahalle yönetimimize (ana kademe-kadın kolları-gençlik kolları olmak üzere 3 kademe) eğitim verilmesi hedefleniyor.Dersler illerimizin durumuna göre Cumartesi ve Pazar günleri her ilde tek gün eğitim şeklinde gerçekleştiriliyor. Her ilde toplam 4 ders veriliyor. Eğitimler 5 Mart tarihinde başladı. 8 haftalık bir programın ardından sona erecek.

Dersler:

Teşkilatçılık: Tecrübe Paylaşımı

Siyasal İletişim ve Yeni Medya

Kişisel Gelişim: Etkili İletişim

Motivasyon

Teşkilat Akademisi’ne Kimler Eğitimci Olarak Katılmaktadır?

Eğitim içeriğine bağlı olarak, AK Parti MYK/MKYK üyeleri, parti yöneticileri, bakanlar, milletvekilleri, uzman eğitimciler, akademisyenler ile medya, sivil toplum, sanat, kültür vb. alanlarındauzman kişiler, Teşkilat Akademisi’nde görev almaktadır.

85 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle