Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

Milyonfest Fethiye’ye Gerekçesiz İptal

Erkan Ilik | 23 Ağustos 2022 | Eğitim, Genel, Güncel, Kültür, Manşet, Mugla, Siyaset, Spor, Tarım, Turizm A- A+

Türkiye’nin en büyük müzik festivallerine imzasını atan Milyon Yapım tarafından bu yıl 2’ncisi yapılması planlanan Milyonfest Fethiye  Muğla Valiliği tarafından alınan kararla iptal edildi.

Konuyla ilgili açıklama yapan Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca Milyonfest Fethiye  Muğla Valiliği tarafından iptal edildi. Valilik tarafından alınan kararın sebepsiz olduğunu aktaran Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, “Yargıya müracaat edeceğiz. Kendilerine yakın yaklaşık 25 sanatçı Babadağ’da günlerce konserler düzenledi. Fakat onlara müdahale edilmedi” dedi.

 

Milyon Yapım organizasyonu ile 1- 4 Eylül tarihleri arasında Fethiye’nin İnlice Mahallesinde bu yıl 2’ncisi gerçekleştirilecek olan Millyonfest Fethiye Muğla Valiliği tarafından gerekçesi açıklanmayarak iptal edildi. Cem Adrian, Manga*, *Selda Bağcan, Mor ve Ötesi, Duman ve Athena gibi ünlü sanatçıların sahne alacağı Milyonfest Fethiye’nin iptal edilme kararına sert tepki gösteren Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, “Konuyla ilgili yargıya müracaat edeceğiz” dedi.

 

Başkan Karaca açıklamasında; “Gençlerimizin 20 sanatçıyla İnlice’de yapmış olduğumuz Milyonfest şuanda Valilik tarafından iptal edildi. Gerekçesi yok. Biz tabi ki yargıya başvuracağız. İdari mahkemeye başvuracağız. Ben sizlere şunu ifade etmek isterim. *Babadağ’da kendine yakın insanların vermiş olduğu konserler iptal edilmiyor. Babadağ’a 20-25 sanatçı geldi. Kimse ona bir şey demiyor ama Fethiye Belediyesi’nin İnlice Plajı’nda gençlerimiz için yapacak olduğu etkinlik iptal oluyor. Bunu da sizlerin ve gençlerimizin takdirine sunuyorum” ifadelerinde bulundu. Haber Hakan AYKIRI

115 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle