Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

Mide Balonu Fiyatları

Erkan Ilik | 14 Eylül 2022 | Genel, Güncel A- A+

Mide Balonu Fiyatları

Mide balonu fiyatları operasyonun yapılacağı yerin durumuna, kullanılacak olan ürünün kalitesine ve bu işi yapacak olan doktorun tecrübesine göre değişkenlik gösterir. Mide balonu fiyatları bazı merkezler tarafından bir takım kampanyalara da tabi tutulabilir. Yutulabilir mide balonu fiyat araştırması yaptığınız zaman karşınıza 5 bin ile 15 bin TL arası değişkenlik gösteren fiyatlar çıkacaktır.

Mide Balonu Nasıl Yerleştirilir?

Mide balonu nasıl yerleştirilir? Sorusu kilo problemi yaşayan pek çok insanın merak ettiği bir konudur. Bu işlem kesinlikle bir cerrahi müdahale içermez. Yani hiçbir şekilde bir kesme biçme durumu söz konusu değildir. Bir hap şeklinde olan mide balonu doktor tarafından kişiye yutturulur ve ardından şişirilir.

Mide Balonu İle 1 Ayda Kaç Kilo Verilir?

Mide balonu ile 1 ayda kaç kilo verilir? Mide balonu ile 1 ayda 20 kilo verilmesi beklenmektedir. Obezite sorunu yaşayan kişilerde 10 ya da 30 kilo arası bir kilo kaydı da görülebilir.

Mide Balonu Taktırmak Ne Kadar Sürer?

Mide balonu taktırmak ne kadar sürer? Diye soracak olursanız mide balonu yerleştirme işlemi 15 dakika gibi bir sürede gerçekleşir.

Mide Balonu Kimlere Takılır?

Mide balonu kimlere takılır kimlere takılmaz konusu da önemlidir. Mide balonu herhangi bir ülser ya da mide kanseri gibi hastalıklara sahip olmayan ve vücut kitle endeksi uygun olan herkese takılır.

19 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle