Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

Beylikdüzü Konut Projeleri

Erkan Ilik | 14 Eylül 2022 | Genel, Güncel A- A+

Beylikdüzü Konut Projeleri

Beylikdüzü’nde yatırım yapmak istiyorsanız, gayrimenkul projeleri size en uygun fırsatları vermektedir. Eğer doğa içinde lüks bir yaşama kavuşmak istiyorsanız, Çağlayan Grup tarafından sunulan Beylikdüzü konut projelerinden olan Beypark Evleri aradığınız çözümleri sunmaktadır.

Metrobüse, E5’e ve TEM karayoluna oldukça yakın olan proje böylece her yere kısa sürede ulaşmanıza olanak tanımaktadır. Sağlık kurumlarına da yakın olduğundan acil durumda kısa sürede gitmenize imkan sağlamaktadır. Ayrıca yakın çevresinde Alışveriş Merkezi de vardır.

Bunun yanı sıra proje hızlı gelişen bir bölgede yükseldiği için verimli bir yatırım yapmanıza olanak tanımaktadır. Sadece bununla sınırlı kalmadan güzel bir yaşam alanı da sunmaktadır. Çocuk parkı ve peyzaj alanlarıyla çocuklu ailelere, onları doğal bir ortamda büyütme olanağı sunmaktadır.

Projede bulunan farklı konut tiplerini inceleyebilir, bunların arasından size en uygun olanı hemen tercih edebilirsiniz.

Beypark Evleri Projesi

Beylükdüzü’nde yatırım yapmak isteyenlere aradıkları imkanları sunan Beypark Evleri kendi içinde gelişmiş imkanlara sahiptir. Sahip olduğu sosyal olanaklar sayesinde dışarı çıkmadan zaman geçirmek isteyenlere uygun çözümler sunmaktadır.

Bunun yanı sıra yakın çevresinde de spor salonu, eğlence merkezi, fuar alanı bulunmaktadır. Böylece yaşamın merkezinde kalırken doğal bir ortamda yaşamanıza olanak sunmaktadır. Projenin kendi içinde tüm güvenlik önlemleri alındığı için endişesiz şekilde yaşama imkanı vermektedir.

24 saat güvenlik olduğu gibi kamera sistemi de mevcuttur. Böylece Beypark Evleri ailelere de güvenli ve sıcak bir yuva imkanı vermektedir.

18 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle