Hoşgeldiniz  
.................................................................................. ...................................................................................

DAĞBELEN’İN SU SORUNU ÇÖZÜLÜYOR

Erkan Ilik | 25 Eylül 2020 | Genel, Güncel, gundem, Mugla, Siyaset, siyasi A- A+

DAĞBELEN’İN SU SORUNU ÇÖZÜLÜYOR
Muğla Büyükşehir Belediyesi, Bodrum ilçesi Dağbelen Mahallesi’nde su kesintilerinin önüne geçmek için başlattığı terfi ve şebeke hattı çalışmalarını sürdürüyor. Muğla Büyükşehir Belediyesi il genelinde yaptığı altyapı yatırımları ile vatandaşlara sunduğu hizmet kalitesini her geçen gün yukarılara taşımaya devam ediyor. 13 ilçedeki tüm mahallelerde kullanım ömrünü doldurmuş içme suyu hatlarını yenileyen Muğla Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MUSKİ) Genel Müdürlüğü, bir yandan da içme suyu hattı olmayan mahallelere yeni içme suyu hatları çekiyor. Bu kapsamda MUSKİ Genel Müdürlüğü, Bodrum ilçesi Dağbelen Mahallesi’nde su kesintilerinin önüne geçmek için 3 Bin 400 metre uzunluğunda terfi ve şebeke hattı çalışmalarını sürdürüyor.
“MUHTAR KARA ÇALIŞMADAN DOLAYI BAŞKAN OSMAN GÜRÜN’E TEŞEKKÜR EDERİM”
Dağbelen Mahallesi’nde MUSKİ Genel Müdürlüğü ekipleri tarafından devam eden hat çalışmalarını yerinde takip eden Dağbelen Mahallesi Muhtarı Volkan Kara, Muğla Büyükşehir Belediyesi’nin çalışmalarından duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Kara, “2014 yılından bu yana Dağbelen Mahallesi muhtarlığını yapıyorum. Mahallemiz daha önceki yıllarda su sorunları yaşıyordu. Ancak Muğla Büyükşehir Belediyesi bizi hiçbir zaman susuz bırakmadı. Tanker takviyesi yaptı. Bu proje ile Dağbelen bundan sonraki süreçte susuz kalmasının önüne geçilecek. Mahallemde yürütülen bu çalışmalarından dolayı mahalle sakinlerim adına Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Dr. Osman Gürün’e teşekkür ederim” dedi.(HABER MERKEZİ)

73 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Fethiye’de Konaklama Fırsatı

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 7,9513
EURO 9,3894
BIST 1,1803
ALTIN 487,25

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2020 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle