Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

Belediyespor Bisiklet Takımı, Girit’e gidiyor

Erkan Ilik | 19 Nisan 2014 | Güncel, Spor A- A+

Belediyespor Bisiklet Takımı, Girit’e gidiyor

Sport Tour Hellas tarafından 25-27 Nisan 2014 tarihleri arasında Yunanistan Girit adasında düzenlenecek olan ’CRETAN AMATEURS CYCLING TOUR’ yarışlarına Fethiye Belediyespor’u temsilen Bisiklet Takımı Sporcuları davet edildi. Girit Adasında gerçekleşecek olan yarışa Belediyespor’u Juilen Romeo ARAMA ve Oğuz AYDENİZ temsil edecek. Belediyespor Bisiklet takımı sporcuları Yunanıstan’ın Girit adasında gerçekleşecek olan yarışa gitmeden önce Başkan Saatcı’yı makamında ziyaret etti. Saatcı, Bisiklet takımının Girit’te Fethiye’yi temsil etmelerinin onur olduğunu belirtti.

Sport Tour Hellas tarafından 25-27 Nisan 2014 tarihleri arasında Yunanistan Girit adasında düzenlenecek olan ’CRETAN AMATEURS CYCLING TOUR’ yarışlarına Fethiye Belediyespor’u temsilen Fethiye Belediyespor Bisiklet Takımı sporcuları davet edildi. Yoğun bir çalışma temposu ile iyi bir başarı elde ettiklerini dile getiren Fethiye Belediyespor Bisiklet Takımı Sporcusu Juilen Romeo ARAMA, “Fethiye Belediyespor olarak Bisiklet takımı 2009 yılında kuruldu. Ancak bu sene faaliyete geçirdik. Yeni, 3 aylık bir takım olmasına rağmen yoğun bir çalışma ile iyi bir başarı elde ederek bisiklet yarışlarına takım olarak davet edildik. Çok fazla performans beklemiyoruz kendimizden, çok büyük hayallerle gitmiyoruz. Bizim gibi yeni kurulmuş bir takımı uluslararası bir şekilde davet etmeleri ve Yunanistan’da Atatürk sevdasını götürmek bizim için bir onurdur” ifadelerini kullandı.

Saatcı, “Girit’te bizi temsil edecekler”

Saatcı, Belediyespor’un her zaman Fethiye’nin gurur kaynağı olduğunu ve Belediyespor sporcularının başarılarından büyük keyif aldığını belirtti. Meclis toplantısı başında Bisiklet Takımı Sporcularını da Meclis toplantısına çağırarak Belediyespor’un başarısını Meclis Üyeleriyle paylaşan Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı, “Bu kardeşlerim Girit’te yapılacak olan bisiklet yarışlarına bölgemizi temsilen davet edildiler. Ve Girit’te bizi temsil edecekler. Bu güze olayı sizlerle paylaşmak istedim. Bisiklet takımı sporcularımıza Girit’te başarılar diliyoruz” dedi. (FG)

Belediyespor Bisiklet Takımı, Girit’e gidiyor… (1)_640x427 Belediyespor Bisiklet Takımı, Girit’e gidiyor… (2)_640x427 Belediyespor Bisiklet Takımı, Girit’e gidiyor… (3)_640x427

 

 

 

 

1192 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

Belediyespor Bisiklet Takımı, Girit’e gidiyor için 1 yorum

  1. mustafa uzay dedi ki:

    Allahaskina kimi kandiriyorlar ? Bu fotograftaki sporcu denilen adamlar bisiklet kullanmasini bilmiyor. Hangi basaridan soz ediyorsunuz onuda gectim giritteki bu musabaka amator bir organizasyon ve lisans derecesi musait olan herkez katilabiliyor.. behcet saat’ci gibi akilli ve mukemmel bir baskan bunlara nasil tolerans gosteriyor onlamis degilim.

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle