Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

Ölüdeniz Mahallesi Sakinlerinden, Saatcı’ya Tebrik Ziyareti

Erkan Ilik | 19 Nisan 2014 | Güncel A- A+

Ölüdeniz Mahallesi Ovacık ve Hisarönü’nden sakinleri ve esnafları, 30 Mart seçimlerinde 4. Kez katıldığı Belediye Başkanlığında aldığı başarıdan dolayı Başkan Saatcı’ya tebrik ziyaretinde bulundu. Başkan Saatcı kendisine tebrik için gelen Ölüdeniz Bölgesi sakinlerini Belediye terasındaki kafede ağırladı. Yaklaşık 70 kişilik bir grup ile gelen bölgenin kanaat önderleri, Saatcı’nın her zaman yanında olacaklarını belirterek destek mesajları verdi.

Yeni Büyükşehir yasası ile 30 Mart seçimlerinden sonra Fethiye’ye yeni bağlanan Ölüdeniz Mahallesi, Ovacık ve Hisarönü Bölgesi’nin sakinleri, 4. Kez katıldığı Belediye Başkanlığını büyük bir zafer ile kazanan Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı’ya tebrik ziyaretinde bulundu. Samimi geçen ziyarette Ölüdeniz bölgesi sakinleri, bu zor seçimde aldığı başarıdan dolayı Saatcı’yı kutlarken, Saatcı’nın gelecek 5 yıl içerisinde ki çalışma hayatında başarılar dilediklerini ve bundan önce olduğu gibi bundan sonra da her zaman yanında olarak her konuda destek vereceklerini dile getirdiler. Ölüdeniz, Ovacık ve Hisarönü’nden gelen heyete Fethiye Belediyesinin Turizmci Meclis Üyesi DP’li Mehmet Ünsal’da eşlik etti.

Saatcı, “Olay Behçet Saatcı’yı Belediye Başkanı yapmak değil!”

Başkan Saatcı, Fethiye halkının haksızlığa, hukuksuzluğa karşı dik durduğunu, Fethiye için yapılanlara ise destek olduklarını belirtirken, destek verenlerin siyasi partiye değil adama destek verdiklerini belirtti. Bu seçimlerin Fethiye’nin geleceğine yön verdiğini belirten Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı; “Hep bunu söylüyorum ama bu olay beni bir kez daha Belediye Başkanı yapmanın ötesinde bir duruştu. Ve bu duruşun siyaseten sonuçlanmasının daha üzerinde bence kazanımları ve artıları var. Oda şu; hala bu millette üzerinde ki külü üfledikten sonra közün ortaya çıkması gibi bazı değerlerin yaşadığını görmek ülkemizin ve milletimizin geleceği adına bizim içimizde ki umutları daha da yeşertti. İşin güzel tarafı da bu. Haksızlığa, hukuksuzluğa, Fethiye için yapılanlar ve duruşa siz destek verdiniz. Her hangi bir siyasi partiye destek vermediniz. Bu anlamda zayi olan oylarla beraber 35bin tane Fethiye’de dimdik adam var. Bu bir ilçe için çok büyük bir artı. Ve bu seçimler de Fethiye geleceğini kurtardı. İnanın olay artık Behçet Saatcı’yı Belediye Başkanı yapmak değil olay. Sonuçta o değil. Fethiye sonuç itibari ile 35 bin tane dimdik adama sahip. Fethiye bence bu tavrıyla önümüzde ki 50 yılı kurtardı. Siz bizlere mahcup olmadınız. Dik duranlara teşekkür ediyorum. İnşallah şimdi mahcup olmama sırası da bizde” ifadelerini kullandı.

Saatcı, “Önemli Olan Bu Birlikteliğin Arasına Nifak Sokmamak!”

Herhangi bir bölgeye hizmet yapılırken o bölgenin kanaat önderleriyle beraber, sivil toplum örgütlerinin başkanlarıyla ve bölge halkıyla birlikte kararlar vererek, sadece ben yaptım demeden hizmet yapacağını dile getiren Başkan Saatcı, “Kafamızı kaldıramadık, Allah dost eksikliği göstermesin. Şundan daha doğal bir şey de yok. Tabi seçtiği insanı gelip tebrik etmek ve çayını, kahvesini içmek istiyor insanlarımız. Ama Göcek ve Ölüdeniz için de bizim kaybedecek vaktimiz yok. Sezon geldi başladı ve ne şartlarda olduğunu biliyorum. Ama şu konudan dolayı rahat olun. Bu dönem alt yapısal hizmetleri belki, zamanlamadan dolayı yapamayacağız bunu da açık yüreklilikle ifade ediyorum. Fakat üst yapı olarak, başta temizlik, peyzaj, tabela kirliliği gibi ana problemlerle ilgili en ufak bir sıkıntı yaşanmayacak. Bu kararları alırken de sizlerin desteğini ve görüşünü alarak yapacağız. Biz yaptık oldu, biz orda bunu yapıyorduk, biz burada bunu yapacağız demeyeceğiz. Sizlerle kanaat önderleriyle birlikte, sivil toplum örgütlerinin başkanlarıyla birlikte konuşarak bunları yapacağız. Benim bu anlamda söyleyeceklerim bunlar. Hepinize sağlıklı, huzurlu, ağız tadıyla bir sezon diliyorum. Önemli olan bu birlikteliğin arasına nifak sokmadan Fethiye’mizin geleceği adına dik duran arkadaşlarımız ile birlikte yürüyüşe devam etmek benim en büyük arzum. Hepinizi saygıyla selamlıyorum” ifadelerini kullandı.(FG)

 

Ölüdeniz Mahallesi Sakinlerinden, Saatcı’ya Tebrik Ziyareti (1)_640x427 Ölüdeniz Mahallesi Sakinlerinden, Saatcı’ya Tebrik Ziyareti (2)_640x427 Ölüdeniz Mahallesi Sakinlerinden, Saatcı’ya Tebrik Ziyareti (3)_640x427 Ölüdeniz Mahallesi Sakinlerinden, Saatcı’ya Tebrik Ziyareti (4)_640x427 Ölüdeniz Mahallesi Sakinlerinden, Saatcı’ya Tebrik Ziyareti (5)_640x427 Ölüdeniz Mahallesi Sakinlerinden, Saatcı’ya Tebrik Ziyareti (6)_640x427

527 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle