Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

Başkan Otgöz, Çocukların Mutluluklarına Ortak Oldu

Erkan Ilik | 23 Nisan 2022 | Eğitim, Genel A- A+

Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz, AK Parti Seydikemer İlçe Başkanı Salih Gümüş ile birlikte AK Parti Muğla İl Başkanlığı tarafından Seydikemerli öğrencilere gönderilen satranç takımını öğrencilere hediye etti.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkusu tüm yurdu sararken Seydikemer’deki kutlama programına katılan öğrencilere sürpriz yapıldı.  Seydikemer Kapalı Spor Salonunda düzenlenen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamalarına katılan Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz ile AK Parti Seydikemer İlçe Başkanı Salih Gümüş, çocukların mutluluklarına ortak oldu. Çocuklarla Bayramı kutlayan Başkan Otgöz ve Gümüş, kutlama programının ardından AK Parti Muğla İl Başkanlığı’nın çocuklar için gönderdiği satranç takımını çocuklara armağan ettiler. Otgöz ve Gümüş’e satranç takımı dağıtımında Belediye Başkan Yardımcıları Mustafa Karakuş, Ramazan Kaynak ve AK Parti Seydikemer İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ramazan Sıtkı Ülker de eşlik etti.

Tüm çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlayan Başkan Otgöz; “Dünyada çocuklara armağan edilen tek bayram olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını ilçemizde gurur ve coşkuyla kutladık. Geleceğimizin güvencesi çocuklarımızın mutluluklarına ortak olmak için AK Parti İlçe Başkanı Salih Gümüş ile AK Parti Muğla İl Başkanlığının gönderdiği satrançları çocuklara hediye ettik. Çocukların gözlerindeki mutluluk her şeye değer” dedi.

90 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle