Hoşgeldiniz  
..................................................... ................................................

Başkan Adayı Çalhan, “Amacımız Yeni Bir Dönem Başlatmak”

Erkan Ilik | 16 Ocak 2022 | Genel, Güncel A- A+

Fethiye Sabit ve Seyyar Pazarcılar ve Manavlar Odası Başkan Adayı İbrahim Çalhan, ekibi ile birlikte Çamköy ve Çalış semt pazarlarındaki esnafları ziyaret etti. Çalışmaları ve projeleri hakkında bilgiler aktaran Başkan Adayı Çalhan, göreve seçildikleri takdirde yeni bir dönem başlatacaklarının altını çizdi.

19 Ocak Çarşamba günü Aymes Hotel’de yapılacak olan genel kurul öncesinde çalışmalarını sürdüren Fethiye Sabit ve Seyyar Pazarcılar ve Manavlar Odası Başkan Adayı İbrahim Çalhan, esnafların sorunlarını dinlemeye devam ediyor. Çamköy ve Çalış  semt pazarlarındaki üyeleri ziyaret eden Başkan Adayı Çalhan ve ekibi, esnafların sorunlarını da dinledi.

Seçimlere az bir zaman kaldığını belirten Fethiye Sabit ve Seyyar Pazarcılar ve Manavlar Odası Başkan Adayı İbrahim Çalhan, “Odamızın genel kurulu 19 Ocak Çarşamba günü Aymes Hotel’de yapılacak. Ekibimle birlikte Çamköy ve Çalış semt pazarlarındaki esnaflarımızı ziyaret ettik. İşlerinde kolaylıklar dileyip, sorunlarını dinledik. Eğer üyelerimiz teveccüh gösterir ve bizi göreve seçerlerse; yönetim olarak yeni bir dönem başlatacağımızın sözünü veriyorum” dedi. Haber-Hakan AYKIRI

 

232 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle