Hoşgeldiniz  
..................................................... ................................................

Aygan, “Şeffaf Bir Yönetim Oluşturacağız”

Erkan Ilik | 16 Ocak 2022 | Genel, Güncel A- A+

Fethiye Sabit ve Seyyar Pazarcılar ve Manavlar Odası Başkan Adayı Sezgin Aygan, 19 Ocak Çarşamba günü yapılacak kongre öncesinde çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Fethiye Sabit ve Seyyar Pazarcılar ve Manavlar Odası Başkan Adayı Sezgin Aygan, 19 Ocak Çarşamba günü yapılacak kongre öncesinde çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Seydikemer’de kurulan semt pazarını ziyaret eden Başkan Adayı Aygan, şeffaf bir yönetim oluşturacaklarının altını çizdi.

Kongre öncesinde esnaf ziyaretlerine devam eden Fethiye Sabit ve Seyyar Pazarcılar ve Manavlar Odası Başkan Adayı Sezgin Aygan, Seydikemer’deki semt pazarında esnafların sorunlarını dinledi. Her zaman esnafların yanında olacaklarını vurgulayan Başkan Adayı Aygan, devlet ile esnaflar arasında köprü olacaklarını söyledi.

Fethiye Sabit ve Seyyar Pazarcılar ve Manavlar Odası Başkan Adayı Sezgin Aygan yaptığı açıklamada, “Odamızın genel kurulu 19 Ocak Çarşamba günü Aymes Hotel’de yapılacak. Yoğun bir süreçteyiz. Çalışmalarımızı aralıksız devam ettiriyoruz. Seydikemer’de kurulan semt pazarımızı ziyaret ettik ve esnafların sorunlarını dinledik. Gösterilen ilgiye çok teşekkür ediyorum” dedi.

Açıklamasını sürdüren Başkan Adayı Aygan, “Şeffaf, hesap verebilen bir yönetim biçimi oluşturacağız. Her daim esnafın yanında olup şikayetlerini dikkate alıp, çözüm üreteceğiz. Göreve seçildiğimiz takdirde, esnaflarımızın sorunlarının ve pazarlardaki eksikliklerin giderilmesi adına gayretli bir çalışma içerisinde olacağız” ifadelerini kullandı.

220 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle