Hoşgeldiniz  
..................................................... ................................................

Başkan Hıra, “Eşit Hizmet Sunmaya Devam Edeceğiz”

Erkan Ilik | 16 Ocak 2022 | Genel, Güncel A- A+

Fethiye Sabit ve Seyyar Pazarcılar ve Manavlar Odası Başkanı aynı zamanda Başkan Adayı Adem Hıra, ekibi ile birlikte Çamköy ve Çalış semt pazarlarındaki esnafları ziyaret etti. Yönetim olarak eşit hizmet sunmaya devam edeceklerini vurgulayan Başkan Hıra, üyelerden destek istedi.

19 Ocak Çarşamba günü Aymes Hotel’de yapılacak olan genel kurul öncesinde çalışmalarını sürdüren Fethiye Sabit ve Seyyar Pazarcılar ve Manavlar Odası Başkanı aynı zamanda Başkan Adayı Adem Hıra, her zaman olduğu gibi esnaflar ve kurumlar arasında köprü olacaklarını belirtti. Çamköy ve Çalış semt pazarlarındaki esnafları ziyaret eden Başkan Hıra ve ekibi, esnafların taleplerini de dinledi.

Seçimlere az bir zaman kaldığını belirten Fethiye Sabit ve Seyyar Pazarcılar ve Manavlar Odası Başkanı aynı zamanda Başkan Adayı Adem Hıra, “Bildiğiniz gibi kongremiz 19 Ocak Çarşamba günü Aymes Hotel’de yapılacak. Ekibimle birlikte Çamköy ve Çalış semt pazarlarındaki esnaflarımızı ziyaret ettik. Önceden olduğu gibi yeni dönemde de eşit hizmet sunmaya devam edeceğiz. Sorunların çözümü adına esnaflarımız ve kurumlar arasında köprü olmayı sürdüreceğiz” dedi.

 

255 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle