Hoşgeldiniz  
..................................................... .................................................... ...............................................

BarBunn Bistro’da Derya Bedavacı Rüzgarı Esti

Erkan Ilik | 16 Eylül 2021 | Genel, Güncel A- A+

Fethiye gecelerinde eğlence hız kesmeden devam ediyor. Şarkıcı Derya Bedavacı, geçtiğimiz akşam Fethiye’de BarBunn  Bistro Alakartta    sahne aldı. Söylediği arabesk ve slov şarkılarla adeta damar yollarını açan Derya Bedavacı sık sık alkışlandı. Konsere başlarken, “Damar Yollarınızı Bu Gece Açacağım” ifadelerinin ardından söylediği şarkılarla mekandaki eğlence severleri coşturan ünlü sanatçı, istekleri de kırmadı.

Üzeri kırmızı şık bir kıyafetle sevenlerinin karşısına çıkan Derya Bedavacı, ilk şarkısından sonra,  Fethiye’de  sizlerin karşısında olmak benim için çok özel bir duygu. Yaşadığımız bu pandemi  günlerinde sizlerin karşısında olmayı özlemişim” dedi.

Deme, Ama Geçecek, Sende Kaldı Yüreğim, Naz Değil, Yıllanmış Eşya, Kavuştuk ve Sayende şarkılarının yanı sıra sevilen arabesk şarkıları da seslendiren Bedavacı, hemen her şarkısının ardından büyük alkış topladı.

BarBunn Bistro Alakart  işletme sahibi Nacit Çatal, “Yaz konserlerimize Derya Bedavacı ile devam ettik. Bugüne kadar Sakiler, Derya Uluğ, Merve Özbey, Hande Ünsal  ve Murat Dalkılıç konserleri gerçekleştirdik. Önümüzde Berkay konseri var. Fethiye halkından yaz konserlerine gösterilen ilgiye teşekkür ederiz” dedi.

270 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 9,5156
EURO 11,1041
BIST 13,1808
ALTIN 545,52

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2021 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle