Hoşgeldiniz  
................................................

Yelkenler Atatürk Kupası İçin Açıldı

Erkan Ilik | 20 Mayıs 2022 | Genel, Güncel, Spor A- A+

Fethiye’nin Göcek Mahallesinde Göcek Yat Kulübü ve D-Marin işbirliği ile gerçekleştirilen 22’nci 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Kupası Yelken yarışlarının ilk gününde birincilik ödülü Cem Hakko’nun oldu.

Göcek Yat Kulübü tarafından düzenlenen 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Kupası 22’nci Yelken Yarışlarına 18 ülkeden 380 sporcu ile 50 tekne katılıyor. Göcek Koylarının eşsiz güzelliğinde gerçekleştirilen ve 4 gün devam edecek altı yarışın ilk gün 1’inciliğini Cem Hakko kazandı. Türkiye’nin yanı sıra İngiltere, Almanya, İspanya, Rusya, İtalya, Fransa ve diğer Avrupa ülkelerinden 380 sporcunun katıldığı yarışmalar, rüzgarın da istenildiği şekilde olmasından dolayı çekişmeli ve heyecanlı geçti. İş adamı Cem Hakko’nun birinci olduğu ilk gün yarışlarında Hakko’ya ödülü alkışlar arasında sunuldu.

Göcek Yat Kulübü Başkan Yardımcısı Onur Ugan, “Bu yıl 22’ncisi düzenlenen 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Yelken Yarışları başarılı şekilde devam ediyor.  4 günde toplam 6 yarış gerçekleştirilecek.  Rüzgarın iyi olması yarışların amacına ulaşmasını sağladı. 18 ülkeden 380 sporcu, 50 tekne ile yarışıyor. Pandemi sürecinde yarışları yapmıştık. Ancak akşam etkinliklerini ve ödül törenini yapamamıştık. Bu yıl hem etkinlikleri, hem de ödül törenini de yapıyoruz. İlk gün birinciliğini Cem Hakko kazandı. Yarışların sonunda, kapanış gecemizde diğer ödüller sahiplerini bulacak” dedi. Haber-Hakan AYKIRI

25 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle