Hoşgeldiniz  
..................................................... .................................................... ............................................... .......................................................

‘YARASA MÜDÜR’ PARAŞÜTLE ATLAYARAK EVİNİN HAVUZUNA İNDİ

Erkan Ilik | 23 Haziran 2021 | Genel, Güncel, gundem A- A+

Babadağ’da Kurulu teleferik tesislerinin genel müdürü Cengiz Koçak, mesai bitiminde görev yaptığı zirveden wingsuit ile süzülerek  evinin havuzuna iniş yaptı.

Yarasa müdür olarak adlandırılan Cengiz Koçak mesaisinin ardından yamaç paraşütü pilotu Barış Çelik ile Babadağ’ın zirvesinden, yaklaşık 2 bin metreden paraşütten atladı.

Wingsuit ile havada süzülen Koçak, paraşütünü açarak Ölüdeniz Mahallesi, Ovacık mevkisindeki evinin havuzuna başarılı bir iniş gerçekleştirdi.

Koçak’ın sosyal medyada paylaştığı anlar, çok sayı kişinin beğenisini topladı.

Koçak, gazetecilere, gördüğüm herşey kendisi için atlanabilir durumda olduğunu söyledi.

Mesaisinin ardında Babadağ’dan Ölüdeniz’e uçarak indiğini anlatan Koçak, “Evimin önünde bir havuz var. ‘Acaba havuza insem mi?’ diye hep düşündüm. Hava rüzgarlı olmasına rağmen inişimi başarıyla gerçekleştirdim. Kafamda hedef olarak duran evimin önündeki havuza inme fikrini hayat geçirmiş oldum. Muhtemelen dünyada uçup evinin havuzuna inen ve evine giden başka birisi yoktur.” Diye konuştu.

Koçak, geçmişte yaptığı atlayışları sürekli sosyal medyada paylaştığını ve insanların artık normal karşılamaya başladığını ifade etti.

Havuza iniş görüntüsünün diğer videolarına göre farklı tepkiler aldığını dile getiren Koçak, “Mesaj yollayan, gülen, alkışlayan insanlar oldu. Çoğu herhangi bir havuza indiğimi düşündü. Kendi evimin havuzunu öğrendiklerinde daha çok şaşırdılar. Havuzdan çıkıp evime girdim” dedi.Haber-Foto/Hakan AYKIRI

173 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 8,5492
EURO 10,0853
BIST 11,7943
ALTIN 495,44

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2021 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle