Hoşgeldiniz  
..................................................... ................................................

Ümit Özdağ’ın Aday İşareti Büyük Heyecan Yarattı

Erkan Ilik | 11 Nisan 2022 | Genel, Güncel, Siyaset A- A+

Zafer Partisi Lideri Prof. Dr. Ümit Özdağ’ın Cumhurbaşkanlığı için Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ı aday göstermesi bütün ülke genelinde olduğu gibi Fethiye’de de büyük bir heyecan yarattı.

Özdağ, geçtiğimiz hafta  sabah saatlerinde Fox TV’de İsmail Küçükkaya tarafından hazırlanıp sunulan Çalar  Saat adlı programa konuk muştu. Bir gün önceden cumhurbaşkanı adaylığı için önerecekleri ismi açıklayacağını bildirmesi ile birlikte bütün gözler dün sabahki programa çevrildi. Özdağ, burada cumhurbaşkanlığı için Mansur Yavaş’ı aday gösterdi. Bu açıklama bütün Türkiye’de ve Fethiye’de de büyük bir heyecan yarattı.

Bu doğrultuda bir açıklama yapan Zafer Partisi Fethiye İlçe Başkanı Umut Hepdizdar ; Türkiye’nin demokratik parlamenter sisteme tekrar dönüş sürecini en iyi şekilde işletebilecek, vatanını, milletini,bayrağını, ülkesini seven, toplumun bütün kesimleri tarafından taveccühle karşılanan adayın Mansur Yavaş olduğunu vurguladı.

Yavaş’ın bütünleştirici bir isim olduğunu ifade eden Hepdizdar; “ Genel başkanımızın bu önerisini büyük bir sevinç ve heyecanla karşıladık. Bu heyecan sadece teşkilatlarımızda değil bütün toplum genelinde oluştu. Genel başkanımız, bu hareketiyle büyük Atatürk’ün “Söz konusu vatansa gerisi teferruattır” sözünü yüreğinde hisseden ve tam da ülkenin ihtiyaç duyduğu gibi bir lider olduğunu tereddüte yer bırakmayacak şekilde kanıtlamıştır.Bizce de Mansur Yavaş ülkeyi en hızlı biçimde aydınlığa çıkaracak, “muasır medeniyet” seviyesini yakalatıp ve hatta hızla geçirtecek tek isimdir. 6+1 ittifakın içindeki aday yarışmasını da sonlandıracak, önce ülkem diyen bütün insanların etrafından birleşip kenetleneceği tek isimdir.Tüm ülkenin kurtuluş için onun etrafında sımsıkı kenetleneceğine inancım tamdır.”dedi. Haber-Hakan AYKIRI

63 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle