Hoşgeldiniz  
..................................................... .................................................... ...............................................

TATİLE DİYE GELDİ SÜRPRİZ TEKLİFLE KARŞILAŞTI

Erkan Ilik | 28 Temmuz 2021 | Genel, Güncel, Manşet A- A+

Fethiye’de kız arkadaşına pankart ve meşale eşliğinde sürpriz evlenme teklifinde bulunan genç iş adamı, “evet” cevabını aldı.

Fethiye’ye kız arkadaşı ile tatile gelen Konya’lı genç iş adamı Batuhan Yaprak kız arkadaşı Kübra Aras’a sürpriz evlenme teklifinde bulundu. Genç kız erkek arkadaşının sürprizi karşısında şaşkınlık geçirirken, evlenme teklifine de yüksek sesle “Evet” cevabını verdi.

Fethiye’nin genç siyasetçi ve iş adamlarından Adem Camuz’un misafiri olarak Fethiye’ye kız arkadaşı Kübra Aras ile birlikte tatile gelen Konya’lı iş adamı 21 yaşındaki Batuhan  Yaprak, önceden organize edilmiş bir ortamda kız arkadaşına sürpriz evlenme teklifinde bulundu.

Kargı Mahallesinde Karataş Plajı kumsalında gerçekleşen sürpriz teklifde Batuhan Yaprak kız arkadaşı Kubra Aras’ın gözlerini kapatarak  getirdi. Seni seviyorum” yazılı pankart ve meşaleler eşliğinde yere diz çöken Yaprak, kız arkadaşına uzattığı yüzükle evlenme teklifinde bulundu.Teklifi kabul eden genç kız, sürpriz evlilik teklifi için teşekkür etti.

5 yıldır arkadaş olduklarını belirten Batuhan Yaprak, “Kız arkadaşım ve arkadaşlarımız ile Fethiye’ye tatil için geldik. Tatilin yanı sıra kız arkadaşımın haberi olmadığı bu organizasyon için geldik. Burada da beraber iş yaptığımız değerli ağbimizAdemCamuz, bu ortamı sağladı. Kız arkadaşımda etkilendi. Mutluyuz. İnşallah en kısa sürede de düğünümüzü yapacağız” ifadelerinde bulundu. Haber-Hakan AYKIRI

241 Kez Görüntülendi.
Etiketler: ,
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 8,8689
EURO 10,4740
BIST 12,1977
ALTIN 499,21

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2021 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle