Hoşgeldiniz  
..................................................... ................................................

Taşar’dan Pazarcılar Odasına “Hayırlı Olsun” Ziyareti

Erkan Ilik | 26 Ocak 2022 | Genel, Güncel A- A+

Fethiye Şoförler Odası Başkanı Şaban Taşar, geçtiğimiz günlerde gerçekleşen 5’inci seçimli olağan kongresinde tekrar Fethiye Sabit ve Seyyar Pazarcılar Manavlar Odası Başkanlığına seçilen Adem Hıra ve yönetimine “Hayırlı Olsun” ziyaretinde bulundu.

Geçtiğimiz hafta Çarşamba günü  gerçekleşen 5’inci Fethiye Sabit ve Seyyar Pazarcılar Manavlar Odasının genel kurulunda üyelerin güven oyunu kazanan Adem Hıra  3’üncü dönem  başkanlığa seçildi. Hıra ve yönetimi Salı günü Fethiye İlçe Seçim Müdürü Murat Başkaya’nın elinden yeni dönem görev mazbatasını alarak yeni dönem görev sürecine başladı.

Fethiye Şoförler Odası Başkanı Şaban Taşar da beraberinde yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Fethiye Sabit ve Seyyar Pazarcılar Manavlar Odası Başkanı Adem Hıra’yı makamında ziyaret ederek, hem önümüzdeki hafta yapılacak olan  kongreye davet ederken, hem de yeni görev döneminde başarılar diledi.

Oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette 5 Şubatta Fethiye Şoförler Odasının seçimli olağan genel kurulu yapılacağını hatırlatan Taşar, “Geçtiğimiz hafta Çarşamba günü ilçemizin pazarcı esnafı sandık başına gitti ve oylarını kullandılar. 2 dönemdir Fethiye Sabit ve Seyyar Pazarcılar Manavlar Odasına başkanlık yapan Adem Hıra başkanımız oda üyelerinin güvenini kazanarak 3’üncü dönem için seçildi. Ben kendilerine yeni görev döneminde başarılar ve kolaylıklar diliyorum. İnşallah Fethiye Şoförler Odası olarak bizde önümüzdeki hafta şölen şeklinde kongremizi gerçekleştireceğiz” dedi.

Fethiye Şoförler Odası Başkanı Adem Hıra ve beraberindeki heyetin ziyaretinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Fethiye Sabit ve Seyyar Pazarcılar Manavlar Odası Başkanı Adem Hıra, “İnşallah hep beraber uyum içerisinde geçmişte olduğu gibi üyelerimize ve ilçemize hizmet etmeye devam edeceğiz” ifadelerinde bulundu. Haber-Hakan AYKIRI

276 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle