Hoşgeldiniz  
..................................................... .................................................... ...............................................

Solid Polikarbon Levha Ne Demektir?

Erkan Ilik | 01 Eylül 2021 | Eğitim, Genel, Güncel, Kültür A- A+

Solid Polikarbon Levha Ne Demektir?

Solid polikarbon levhacamdan daha hafif bir yapıya sahip olduğu için camın yerine oldukça fazla tercih edilen bir üründür. Solid polikarbon kırılmaz özelliğine sahipolduğundan dolayı daha çok güvenliğin ön planda tutulduğu yerlerde tercih edilip kullanılır.

Aynı zamanda solid polikarbon levha ürünü 1mm den 15mm ye kadar kalınlıklarıbulunur. Herkesin kendi tercihine göre bir kalınlıkta solid polikarbon levhaseçmesi mümkündür. Renk seçeneği olarak şeffaf ve bronz renk seçenekleri yer alır. UV olması sebebi ile güneşten gelen zararlı ışınlara engel olur. Herhangi bir dış ortamdan etkilenmez gayet sağlam ve dayanıklı bir üründür.

Solid Polikarbon Levha Nerelerde Kullanılır?

Solid polikarbon levha hem iç mekan yerlerinde hem de dış mekan yerlerinde güvenli olarak kullanılabilir. Alev almayan bir özelliği bulunur ve bu nedenle de farklı sektör yerlerinde de rahatça kullanılır. Termoform özelliğine sahiptir. Genellikle uygulanan yerler ise sera, otobüs durakları, reklam sektöründe, alışveriş merkezleri, okullar, elektrik sanayi ve çatı aydınlatma gibi yerlerde kullanılabilir. Sizde böyle bir ürüne ihtiyaç duyarsanız https://www.polikarbonlevhafiyatlari.com/kategori/solid-polikarbonsitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

929 Kez Görüntülendi.
Etiketler: , ,
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 8,8689
EURO 10,4740
BIST 12,1977
ALTIN 499,21

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2021 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle