Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

AKDAĞ ŞİRKETLER GRUBU SEDAT AKDAĞ KÖŞE YAZISI

Erkan Ilik | 28 Haziran 2021 | Genel, Güncel, Kültür, Manşet A- A+

Akdağ Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı olarak biraz kendinizden bahsedermisiniz Sedat Akdağ nasıl bir patron ?

Şirketimizde iyi bir aile ortamımız var. Ben daha çok makro yönetimden yanayım. Büyük resme bakarım. Yetki ve sorumluluk veririm. Arkasında dururum. Yeterli çaba ve performans gördüğüm takdirde her çalışanım için desteğim sonsuzdur.

-Seren Serengil ile gerçekleşen reklam çalışmalarınız hakkında bilgi verebilirmisiniz ?

Seren Hanım ile çekimleri çok keyifli geçen üç reklam filmi gerçekleştirdik. Seren Serengil’in enerjisi ile Sedsal’ın enerjisi bir araya gelince ortaya çok güzel görüntüler çıktı. Ben samimiyet ve cesaret insanıyım reklam filmlerinde de bunu görmek istedim yoksa diğer türlü sıradan fikirleri uygulamak benim ve ekibim için çok daha kolaydı. Şuanda birinci reklam filmimiz yayınlandı ve çok ses getirdi. Ulusal Medyada yankıları hala sürüyor. Önümüzdeki haftalarda diğer reklam filmlerimiz de yayınlanmış olacak.

Türkiye’de bir patron olarak kendi reklam filminde oynayan sayılı kişilerdensiniz çok yönlü bir kişiliksiniz, alışılmışın dışında güzel bir iş yaptınız bu konuda neler düşünüyorsunuz ?

Öncelikle teşekkür ederim. Ben her alanda farklı olmayı ve eğlenceli projeleri seviyorum. Günümüzde genel olarak patronlar için soğuk bir imaj çizilmek isteniyor, benim bu tarz kalıplaşmış tabularım yok. Birazda bu ön yargıyı kırmak istedim. Doğal olmaktan yanayım. Reklam filmlerinde aynı doğallıkla içimden geldiği gibi hareket ettim. Ekip olarak çekerken çok eğlendik çekimi yarıda kesip dakikalarca güldüğümüz anlar oldu. Şuan ki geri dönüşler beni çok mutlu ediyor sonuçlardan çok memnunum. Kısmetse Tv içinde Eylül ayında çok farklı bir reklam filmi düşünüyoruz.

-Sedsal Enerji’nin kuruluş hikayesini  anlatırmısınız?

Üniversite yıllarında enerji ve bilime karşı sürekli bir merakım vardı. Özellikle Nicola Tesla’nın hayat hikâyesi ve fikirleri beni her zaman etkilemiştir. Yıllar sonra çocukluk arkadaşım Salih Şimşek ile birlikte bu merakımın üzerine doğru yürümeye karar verdik ve kesin bir kararla bu işe adım attık. İsimlerimizin ilk üç harfinden yola çıkarak, şirketimizin adını taçlandırmış olduk. (SEDSAL)  2014 yılında EPDK’dan lisans alarak enerji sektörüne adım atmış olduk. Şirketin ortağıma ait hissesini devir alarak, şu anda kadromuzla beraber hızlı bir şekilde ilerleme yolundayız. Enerji sektöründe ayrıca 2020 yılında, Akdağ Doğalgaz ile doğalgaz piyasasına da atılmış olduk.

-Sedsal Enerjiyi diğer rakiplerinden ayıran artı özellikleri neler ?

Sedsal Enerji bilime ve teknolojiye önem veren dinamik, genç, yenilikçi çalışkan kadrosu ile müşteri memnuniyetini kendisine ilke edindiğinden dolayı diğer enerji sektörlerindeki rakiplerinden farklıdır.

-Sedsal enerji olarak gelecekteki projeleriniz nelerdir ?

Enerji alanında, üretimde hidroelektrik ve yenilebilir enerji kaynaklarına yatırımlarımıza devam ederek, sektörde üst sıralarda olmayı hedefliyoruz. Yakın zamanda kurduğumuz teknoloji şirketimiz ile enerji sektörünü tek çatı altında birleştirerek, sektörde yenilikler yapmayı planlıyoruz. Sedsal Enerji teknoloji ve enerjideki inovasyonlarla bir gün enerjiyi herkese bedava vermeyi kendine en önemli hedef olarak belirlemiştir.

 

 

 

 

 

4655 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle