Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

Pazarcılar Odasından 3 Bin Kişilik Aşure İkramı

Erkan Ilik | 23 Ağustos 2022 | Genel, Güncel A- A+

Fethiye Sabit ve Seyyar Pazarcılar ve Manavlar Odası tarafından geleneksel hale getirilen aşure etkinliğine yoğun katılım oldu. Salı Pazar Meydanında gerçekleştirilen aşure ikramında Fethiye Sabit ve Seyyar Pazarcılar ve Manavlar Odası Başkanı Adem Hıra, aşureleri vatandaşlara kendi elleri ile ikram ederken, “İnşallah önümüzdeki yıllar da da sürdürmeye devam edeceğiz. Katılım sağlayan herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Fethiye Sabit ve Seyyar Pazarcılar ve Manavlar Odası yönetimi tarafından geleneksel hale getirilen aşure etkinliğine yoğun katılım olurken, 3 Bin kişiye aşure ikramında bulunuldu.

5 yıldan bu yana düzenlenen ve geleneksel hale gelen organizasyona Kaymakam Alper Balcı, Fethiye Belediye Başkan Yardımcısı Oğuz Bolelli,Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Osman Çıralı Fethiye Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Şaban Taşar, Seydikemer Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Harun Sağır, Seydikemer Ulaştırma Hizmetleri Başkanı Mehmet Hadi Çakıroğlu, Fethiye Belediyesi Zabıta Müdürü Sadık Bağlan ile pazar esnafı ve çok sayıda vatandaş katılım sağladı.

Fethiye Sabit Seyyar Pazarcılar ve Manavlar Odası Başkanı Adem Hıra yaptığı açıklamada, “6-7 yıldan bu yana Muharrem ayında geleneksel olarak aşure etkinliğimizi düzenliyoruz.   Gelenek ve göreneklerimizi devam ettirmek adına bu yıl da programımızı tekrarladık.  Yoğun bir katılım olduğu için mutluyuz. Bizim buradaki amacımız birlik, beraberlik ve kardeşlik ruhunu arttırmak. Pazara gelen misafirlerimize de aşure ikramında bulunduk. Bunun yanında ebediyete intikal etmiş pazarcı esnaflarımızın kendileri ve yakınları adına bu etkinliği düzenliyoruz. Aşure ikramımıza katılan Sayın Kaymakamımız Alper Balcı, Belediye Başkan Yardımcımız Sayın Oğuz Bolelli’ye, meslek odası başkanlarımıza ve vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi. Haber-Hakan AYKIRI

62 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle