Hoşgeldiniz  
..................................................... .................................................... ...............................................

Özlem Balcı’dan Aşı Çağrısı

Erkan Ilik | 14 Ekim 2021 | Genel, Güncel, Sağlık A- A+

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Seksenler Dizisinin Yıldız karakterini canlandıran Fethiye’li Özlem Balcı,  Covid 19’a karşı ikinci doz aşısını yaptırırken, aşı karşıtlarına çağrıda bulunup, “Tüm vatandaşlarımızı mutlaka aşı olmaya davet ediyorum” dedi.

Seksenler Dizisinin Yıldız karakterini canlandıran oyuncu  Fethiye’li Özlem Balcı,  Covid19’a karşı ikinci doz aşısını Fethiye Devlet Hastanesi Aşı Uygulama Servisinde yaptırdı. Fethiye Devlet Hastanesi Başhekimi Yavuz Okulu’nun yanı sıra hastane yetkililerinin de bulunduğu aşı uygulamasında oyuncu Özlem Balcı, “ İkinci doz aşımı yaptırıyorum. Tüm vatandaşlarımızı aşı olmaya davet ediyorum. Pandemiye karşı, hijyen, maske ve sosyal mesafe tedbirlerine uymaya devam etmeliyiz” dedi.

Fethiye Devlet Hastanesi Başhekimi Yavuz Okulu da, “Özlem Balcı’ya aşı çağrısında bulunduğu ve örnek olduğu için çağrıda bulunduğu için teşekkür ediyoruz. Tüm vatandaşlarımızın da pandemi kurallarına uymalarını, aşı sırasının gelenleri de bekliyoruz” dedi.

459 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 9,5156
EURO 11,1041
BIST 13,1808
ALTIN 545,52

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2021 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle