Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

Otgöz Ve Ekibi Mazbatasını Aldı

Erkan Ilik | 13 Nisan 2014 | Güncel A- A+

Ak Parti’den Seydikemer’in ilk belediye başkanı seçilen Yakup Otgöz ve Ak Partili Belediye Meclisi Üyeleri de mazbatalarını aldılar.

Ak Parti’den Seydikemer Belediye Meclisi üyeliklerine seçilen, Hüseyin Ünal, Fatih Tosun, Ramazan Kaynak, Mustafa Karakuş, Hüseyin Turhan, İlker Coşkun, Hatice Ülker Tanıtmış, Harun Büyükaydın, Salih Gümüş, Mustafa Özmen, Behlül Küçüksoku, Fatma Can, Harun Hıra ve Durmuş Çetinkaya da başkan Yakup Otgöz ile birlikte mazbatalarını aldı.

Büyükşehir yasasıyla Fethiye’den ayrılarak 52 köy ve 6 beldenin birleşimiyle ilçe olan Seydikemer’in ilk belediye başkanı seçilen Yakup Otgöz’ün mazbata törenindeki heyecanı gözlerden kaçmadı.

Seydikemer’i tarım, turizm ve ticaret merkezi yapacaklarını, altyapısını bir bir tamamlayacaklarını söyleyen Başkan Otgöz, öncelik sırasına göre bütün projeleri hayata geçireceklerini söyledi.

Seydikemer’de Ak Parti, CHP ve MHP meclise üye sokabilirken, Ak Parti 14, CHP 8 ve MHP 3 olmak üzere toplam 25 üye ile temsil edilecek.(FG)

seydikemer ak parti belediye başkanı ve meclis üyelerinin mazbata alım töreni (3)_640x423 seydikemer ak parti belediye başkanı ve meclis üyelerinin mazbata alım töreni (9)_640x423 seydikemer ak parti belediye başkanı ve meclis üyelerinin mazbata alım töreni (10)_640x423 seydikemer ak parti belediye başkanı ve meclis üyelerinin mazbata alım töreni (12)_640x423

620 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle