Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

Nursel Özdemir Ortapediatri İstanbul Çocuk Akademisi İşbirliği Devam Ediyor

Erkan Ilik | 09 Mayıs 2022 | Genel, Güncel, Sağlık A- A+

Elit Fizyoterapi Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’yle Fethiye’de fark yaratmış, isminden söz ettirmiş olan Fizik Tedavi ihtiyacı olan bireylere destek eğitim veren Nursel Özdemir Kurumları 4 ayda bir rutin olarak yapılan ortopedi konsültasyonunu gerçekleştiren, öğrencileri değerlendirip tedavi programlarını takip eden Ortopediatri İstanbul Çocuk akademisinden Op. Dr. Ozan Ali Erdal, Fizyoterapist M. Zafer Pınarer ‘i ağırladı.

Fizyoterapist M.  Zafer Pınarer Fethiye’ye özellikle Nursel Özdemir Kurumlarına gelmekten keyif aldığını belirterek şöyle devam etti : ‘ Eğitim kuruluşu olmasının yanı sıra öğrencilerinin sağlığıyla da yakından ilgilenen bir kurum olması bizleri ayrıca mutlu ediyor. Bugün burada geçtiğimiz aylarda ameliyata alınan öğrencilerin, operasyon sonrası durumlarına bakarak tekrardan değerlendirdik. Durumlarının çok daha iyiye gittiğini görüyoruz. Öğrencilerimizin durumlarını raporlandırarak ailelerimize ve fizyoterapistlerimize bilgilendirmeler yaptık. İlerleyen dönemlerde yine muayeneler için geleceğiz. Nursel Özdemir Kurumları kurucusu Salih Dündar’ın, ekibinin ve fizik tedavi uzmanlarının ilgisi, bizlere olumlu yaklaşımları için çok teşekkür ederiz” dedi.

Nursel Özdemir Kurumları Kurucusu Salih Dündar : ‘Öncelikle uzmanlarımızı her zaman düzenli, disiplinli bir ekiple  karşılamaya devam edeceğiz. Çünkü bizler öğrencilerimizin daha ileri beceri seviyelerinde hayatlarını idame ettirmelerini istiyoruz. Bu doğrultuda bizleri yalnız bırakmayan, öğrencilerimizin ameliyat, botoks, cihaz uygulamalarını yakınen takip eden Ortopediatri İstanbul Çocuk akademisinden Op. Dr. Ozan Ali Erdal, Fizyoterapist M. Zafer Pınarer’e çok teşekkür ediyorum’ dedi.

265 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle