Hoşgeldiniz  
..................................................... ..................................

Nursel Özdemir Kurumlarından Seydikemer Kaymakamına Ziyaret

Erkan Ilik | 27 Eylül 2021 | Eğitim, Genel, Güncel A- A+

Nursel Özdemir Kurumları  Seydikemer  İlçe Kaymakamlığına yeni atanan  Yıldız Büyüker’i tebrik ederek hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ardından yeni binaya taşınması sebebiyle İlçe Milli Eğitim Müdürü Ferah SAN’a ve şube müdürlerine yeni binalarında hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Ziyarete Nursel Özdemir Kurumları kurucusu Salih Dündar  ile birlikte Kemer Nursel Özdemir Kurum Müdürü Bahtiyar Baranlıoğlu, Merkez Nursel Kurum Müdür yardımcısı Ayşe Dündar Yiğit ve Kurum sekreterlerinden Selda Çimen katıldı.

Kaymakam Yıldız Büyüker : Ziyaretten oldukça memnun kaldığını belirterek sözlerine şöyle devam etti. ‘’Özel Eğitim Kurumları toplumun büyük bir açığını kapatıyor. Öğrencilere eğitim vermelerinin yanı sıra ailelerine de motivasyon kaynağı oluyorlar. Özellikle Nursel Özdemir Kurumlarının birçok uzmanı bir araya getirerek böyle bir hizmet vermeleri ilçemiz açısından oldukça önem arz ediyor. Son derece gönüllük esası gerektiren bu sektörde yapılan çalışmaları tebrik ediyorum. Başarılarının devamını diliyorum. Verilen eğitimi en kısa zamanda yerinde görmek istiyorum” şeklinde konuştu.

Nursel Özdemir Kurumları Kurucusu Salih Dündar : ‘’ Bizler bölgemizde bulunmayan, ailelerimizin de talepleri doğrultusunda birçok uzmanı ve programı bünyemize dahil ettik ve etmeye devam ediyoruz. Seydikemer  ilçemizde bulunan kurumumuzda çevre köylerden birçok öğrencimize eğitim veriyoruz. Ailelerimizden olumlu dönüşler aldığımız zaman bizler çok mutlu oluyoruz. Göreve yeni atanan kaymakamımızın da bilgi, tecrübe ve donanımıyla ilçemize çok büyük katkıları olacağına eminim.  Kendilerini tebrik ediyor,  Kaymakamımıza yeni görev yerinde başarılar diliyorum” diye konuştu.

Daha sonra yeni binaya taşınmaları sebebiyle İlçe Milli Eğitim Müdürü  Ferah SAN’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak başarı temenni dileklerini iletti.

Ferah San : ‘’Her zaman uyum içinde çalıştığımız verdikleri hizmet ve eğitimle takdir ettiğimiz Nursel Özdemir Kurumlarının bu ziyareti bizleri oldukça mutlu etti. Kendilerine teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyoruz’’dedi.

Hem göreve yeni atanan Kaymakam Yıldız Büyüker’e hemde İlçe Milli Eğitim Müdürü Ferah San’a bayrak takdim ederek ziyareti sonlandırdılar.

541 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır

Warning: file_get_contents(): http:// wrapper is disabled in the server configuration by allow_url_fopen=0 in /home/gccezzjx/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/lib/kurlar.php on line 38

Warning: file_get_contents(http://api.habermatik.net/v3/d/index.php): failed to open stream: no suitable wrapper could be found in /home/gccezzjx/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/lib/kurlar.php on line 38
DOLAR
EURO
BIST
ALTIN

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2021 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle