Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

Müzikli Fethiye Akşamları Başladı

Erkan Ilik | 21 Haziran 2022 | Genel, Güncel A- A+

Fethiye Belediyesi tarafından, 20 Haziran  – 11 Ağustos tarihleri arasında, 20.30 ila 21.30 saatleri arasında sürecek ‘Müzikli Fethiye Akşamları’ açık hava konserleri sanatçı Mustafa Selçukoğlu’nun sahnesiyle başladı. Bugün Şehit Fethi Bey Parkı’nda yapılması beklenen Adem Kazan konseri ise ertelendi.

Fethiye Belediyesi’nin organizasyonunda, sanatçılar; Ali Tunç, Adem Kazan, Aysun Karasaçlı, Mustafa Selçukoğlu ve Osman Batur Keser’in vereceği konserler Fethiye’nin çeşitli noktalarında halk ile buluşacak. Sanatçı Mustafa Selçukoğlu ile başlayan Müzikli Fethiye Akşamları 3. Etap Sahil Bandı’nda, halkın yoğun bir katılımıyla başladı. Halkın ilgiyle takip ettiği Müzikli Fethiye Geceleri halk konserinde, vatandaşlar, Mustafa Selçukoğlu’nun seslendirdiği şarkılara eşlik ettiler.  Şarkıları söyleyip saatlerce eğlendiler.

Programa Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca eşi Çiğdem Karaca ve oğlu Deniz Karaca ile katılım sağladı. Konseri halkla birlikte takip eden Karaca ailesi, vatandaşların da ilgi odağı oldu. Karaca yaptığı açıklamada, “Geleneksel hale getirdiğimiz, Müzikli Fethiye Akşamları konserlerimize dün akşam güzel bir başlangıç yaptık. Tüm yurttaşlarımı ve misafirlerimizi yaz boyunca devam edecek olan konserlerimize davet ediyorum” dedi.

Adem Kazan Konseri Ertelendi

Bugün Şehit Fethi Bey Parkı’nda yapılması beklenen ‘Müzikli Fethiye Akşamları’ Adem Kazan Açık Hava Konseri’nin başka bir tarihe ertelendiği açıklandı.

 

83 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle