Hoşgeldiniz  
.................................................................................. ...................................................................................

MUĞLA VALİ’Sİ ORHAN TAVLI’DAN SEYDİKEMER’E ZİYARET

Erkan Ilik | 24 Eylül 2020 | Genel, Güncel, gundem, Siyaset, siyasi A- A+

MUĞLA VALİ’Sİ ORHAN TAVLI’DAN SEYDİKEMER’E ZİYARET
Muğla Valisi Orhan Tavlı ilk resmi ziyaretini Seydikemer’e gerçekleştirdi. Muğla Valisi Orhan Tavlı; Seydikemer Kaymakamı Ahmet Güneri, Seydikemer belediye başkanı Yakup Otgöz, Seydikemer İlçe Jandarma komutanı Sadık Çetin, Seydikemer İlçe emniyet müdürü Muzaffer Yüceur ve yetkililer tarafından törenle karşılandı.
İlk resmi ziyaretini Seydikemer ilçe Kaymakamlığı’na gerçekleştiren Vali Orhan Tavlı; sonra Seydikemer belediye başkanı Yakup Otgöz’ü makamında ziyaret etti. Muğla Valisi Orhan Tavlı ilçe merkezinde esnaf ve vatandaşlarla da sohbet edip, maske, mesafe ve hijyen kurallarını hatırlattı. Vali ilk olarak Kaymakam Ahmet Güneri’nin makamına geçti. Bir süre Kaymakam Güneri’den Seydikemer ilçesi ile ilgili brifing alan Tavlı sonra Seydikemer Belediye Başkanlığına geçti. Burada Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz ve Belediye Başkan Vekili Önder Akdenizli ile Belediye Başkan Yardımcıları Mustafa Karakuş, Ramazan Kaynak, Mustafa Ali Türkan tarafından karşılandı. Belediye Başkanı Yakup Otgöz ile bir süre makamında sohbet eden ve ilçe hakkında bilgi alan Vali Orhan Tavlı’ya Başkan Otgöz, özel olarak hazırlanan Letoon Antik kentinin dev bir fotoğrafını verdi. Ardından Seydikemer İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Seydikemer Jandarma karakol komutanlığını ziyaret eden vali Orhan Tavlı daha sonra Seydikemer Ziraat Odası Başkanı Muhsin Gümüş ve Seydikemer Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Harun Sağır ‘a ziyaret gerçekleştirdi. Oda ziyaretlerinden sonra Seydikemer muhtarları ile birlikte toplantı gerçekleştiren Muğla Valisi Orhan Tavlı; burada tüm muhtarların sorunlarını dinledi. Muhtarların sorunlarını gerek yazılı, gerekse sözlü olarak alan Muğla Valisi Orhan Tavlı sorunların çözümü noktasında en kısa sürede hareket edileceğini ve çözüleceğini ifade etti. Muhtarlar toplantısının ardından Muğla Valisi Orhan Tavlı; Seydikemer’de yapımına devam edilen Seydikemer Anadolu İmam Hatip lisesi inşaatı ve yurdunu daha sonra da Seydikemer Kaymakamlığı ve Seydikemer Belediye Hükümet binası inşaatında incelemelerde bulundu. Muğla Valisi Orhan Tavlı; Seydikemer Devlet Hastanesi’nin inşaatı yapım çalışmalarını da yerinde inceledi. Yapılan inşaat çalışmalarını inceleyen Muğla Valisi Orhan Tavlı; daha sonra Seydikemer’de bulunan alabalık çiftliklerine ziyaret gerçekleştirdi. Alabalık çiftliklerinde üreticilerin sorunlarını dinleyen Muğla Valisi Orhan Tavlı’nın programına Kaymakam Ahmet Güneri ile Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz de eşlik etti. Muğla Valisi Orhan Tavlı konuşmasında “İlk resmi ilçe ziyaretimize önemli bir yere sahip olan Seydikemer’den başladık. Kaymakamlık, belediye, odalar ve resmi kurumları ziyaret ettik. İlçemizde proje halinde olan yatırımları kaymakamımız ve belediye başkanımız ile değerlendireceğiz” dedi.

184 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Fethiye’de Konaklama Fırsatı

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 7,9513
EURO 9,3894
BIST 1,1803
ALTIN 487,25

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2020 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle