Hoşgeldiniz  
..................................................... ................................................

Milletvekili Gökcan’dan Kaymakam Balcı’ya “Hayırlı Olsun” Ziyareti

Erkan Ilik | 25 Nisan 2022 | Genel, Güncel A- A+

AK Parti Muğla Milletvekili Yelda Erol Gökcan, Fethiye Kaymakamı Alper Balcı’yı makamında ziyaret ederek “Hayırlı Olsun” dileğinde bulundu.

AK Parti Muğla Milletvekili Yelda Erol Gökcan, geçtiğimiz ay içerisinde Fethiye Kaymakamlığına atanan ve görevine başlayan Kaymakam Alper Balcı’yı makamında ziyaret etti. Kaymakam Alper Balcı, Kaymakamlık binası girişinde AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Cizre’den Fethiye’ye tatil için gelen öğrenciler ile birlikte Milletvekili Gökcan’ı karşıladılar.

Karşılamanın ardından Kaymakamlık makamında gazetecilere değerlendirmede bulunan ve Kaymakam Alper Balcı’ya yeni görev yerinde başarılar dileyen Milletvekili Yelda Erol Gökcan, “Turizm sezonundan bu yıl oldukça umutluyuz. Önümüzdeki hafta Ramazan Bayramı ve bayram tatili var gündemde. Bugün Cumhurbaşkanımız Bakanlar Kurulu Toplantısı yapacak ve umut ediyoruz ki bayramın ardında kalan iki gününde tatil olması temennisinde bulunuyoruz. İki yıl süren pandeminin ardından inşallah bu yıl turizmcilerimiz altın  yılını yaşayacaklar. Ayrıca bilindiği üzere Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan turizmcilerle bir araya gelmek üzere ve Muğla halkımızla buluşmak üzere Muğla’ya geleceklerdi. Ardından bu ziyaret kendileri Covid salgınına yakalandıkları için iptal olmuşlardı. Geçtiğimiz günlerde kendisi ile bir araya gelme fırsatımız oldu ve Muğla’ya davet ettik. İnşallah en kısa sürede Sayın Cumhurbaşkanımızı Muğla’da ağırlayacağız” ifadelerinde bulundu. Haber-Hakan AYKIRI

36 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle