Hoşgeldiniz  
..................................................... ................................................

Doğu İftarını Engelli Vatandaşlarla Açtı

Erkan Ilik | 25 Nisan 2022 | Genel, Güncel A- A+

CHP Fethiye eski İlçe Başkanı ve Milletvekili adayı Emrah Doğu, Fethiye Zihinsel Engelliler Derneği üyelerine iftar yemeği verdi.

CHP Fethiye eski İlçe Başkanı ve Milletvekili adayı Emrah Doğu, Fethiye Zihinsel Engelliler Derneği yararına iftar yemeği düzenledi. Şehit Yüzbaşı Özgür Özekin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Uygulama Oteli’nde gerçekleştirilen iftar programına Fethiye Zihinsel Engelliler Derneği, Fethiye Bedensel Engellilerle Dayanışma Derneği ve Fethiye İşitme Engelliler Derneği yönetimi, üyeleri ve aileleri katıldı.

İftar programında konuşma yapan Fethiye Zihinsel Engelliler Derneği Başkanı Necdet Yaman “Davetimize icabet ettiğiniz için hepinize teşekkür ediyorum. Bugün aramızda bedensel engelliler dernek başkanı, işitme engelliler derneği başkanı, aynı zamanda Menteşe Mahallesi Muhtarı aramızda. Son Atılım Rehabilitasyon Merkezi Müdürü de aramızda. Hepinize ayrı ayrı teşekkür etmek istiyorum. Bu gece 20 Nisan. Peygamberimizin doğum günü. Aynı zamanda Fethiye’de ilk defa Zihinsel Engelliler Derneği kurucularımızdan rahmetli Nuri Arıkan. Aynı zamanda bizim için çok anlamlı bir değerdi. Hepimizin bu şekilde toplanmasının sebeplerinden bir tanesi oydu. Emeklerini saymakla bitiremeyiz. Engellilerimizin sorunlarını aşmak için en büyük savaşçımızdı kendisi. Kendisine Allahtan rahmet diliyorum. Onun adına düzenlenen bu iftar yemeğinin sponsorluğunu üstlenen Emrah kardeşime ayrıca yürekten teşekkür ediyorum. Hepimizi buraya topladı. Davet ettiğimiz ama gelemeyen bir takım arkadaşlarımız da var. Onlarla da başka bir yemekte bir arada oluruz inşallah. Hepinize teşekkür ediyorum” dedi. Haber-Hakan AYKIRI

23 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle