Hoşgeldiniz  
..................................................... ................................................

Milletvekili Gökcan Ziyaretlerde Sorunları Dinledi

Erkan Ilik | 25 Nisan 2022 | Genel A- A+

AK Parti Muğla Milletvekili Yelda Erol Gökcan, geçtiğimiz aylarda sırasıyla kongreye giden ve seçimi yeniden kazanan Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Soydemir, Fethiye Sabit ve Seyyar Pazarcılar ve Manavlar Odası Başkanı Adem Hıra ve Fethiye Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Şaban Taşar’ı makamlarında ziyaret ederek, yeni görev dönemlerinde başarılar diledi.

AK Parti Muğla Milletvekili Yelda Erol Gökcan, beraberinde AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk ile birlikte Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Soydemir’i ziyaretinde başkan Soydemir, Fethiye’ye ikinci sanayi sitesi, Fethiye’de turizm ile ilgili mesleki eğitim merkezi kurulması için yer ve bina tahsisi yapılması talebi ile ilgili dosya iletti. Milletvekili Gökcan, hemen konuyu ilgili birimlere iletirken esnafların diğer sorunlarını da dinledi. Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Soydemir ziyarete teşekkür ederek, “Milletvekilimize Fethiye’ye ikinci sanayi sitesi kazandırma talebimizi ilettik. Konuyu öncelikle bir kez daha Muğla Büyükşehir Belediyemize ileteceğiz. Ayrıca, Fethiye’ye turizmle ilgili Mesleki Eğitim Merkezi kurulması için yer ve bina tahsisi talebimizi ilettik. Anında ilgili mercileri aradı. Kendisine teşekkür ediyoruz” dedi.

AK Parti Muğla Milletvekili Yelda Erol Gökcan ise, “Başkanımıza hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Fethiye esnaflarının sorunlarını dinledik. İkinci sanayi sitesi için biz üzerimize düşen ne ise, yapacağız. Öncelikli olarak Büyükşehir Belediyesi ile görüşülmesi gerekiyor. Turizm Mesleki Eğitim Merkezi konusunda Muğla İl Milli Eğitim Müdürümüz ile görüştüm. Gerekli kolaylıklar sağlanacak. Bu konu bizim için de önemli. Ülkemizin ara elemana ihtiyacı var. Soydemir başkanımın taleplerini takip edeceğim” dedi.

Başkan Hıra, Pazarcı Esnafının Sorunlarını İletti

AK Parti Muğla Milletvekili Yelda Erol Gökcan, daha sonra Fethiye Sabit Seyyra Pazarcılar ve Manavlar Odası Başkanlığına üçüncü dönem tekrar seçilen Adem Hıra ve ekibini ziyaret etti.

Pazarcı esnaflarının sorunlarını ve taleplerini  dinleyen Milletvekili Gökcan, Adem Hıra’ya yeni dönemindeki görevinde başarılar diledi.

Şaban Taşar’a Hayırlı Sezonlar Diledi

AK Parti Muğla Milletvekili Yelda Erol Gökcan, beraberinde İlçe Başkanı Turgay Öztürk ile birlikte son olarak Fethiye Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanlığına üçüncü kez seçilen Şaban Taşar’ı ziyaret etti.

Oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette şoför esnaflarının sorunlarını dinleyen Milletvekili Gökcan, Akaryakıt fiyatlarının artmasının tüm Dünyadaki petrol fiyatlarının artmasından kaynaklandığını dile getirirken,  şöför esnaflarının diğer sorunları ile de yakından ilgileneceğini aktardı. Haber-Hakan AYKIRI

 

26 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle