Hoşgeldiniz  
..................................................... ................................................

Milletvekili Gökcan “Fethiye’de incelemelerde bulundu”

Erkan Ilik | 25 Nisan 2022 | Genel, Güncel, Siyaset A- A+

AK Parti Muğla Milletvekili Yelda Erol Gökcan, bir dizi ziyaret için geldiği Fethiye’de, yapımı devam eden alt yapı ve yol çalışmalarında

incelemelerde bulunarak, “Fethiye’de üç yıldır alt yapı çalışması ve yol çalışması devam ediyor. Fethiye halkı bunu hak etmiyor. Yerel yönetimlerin en kısa sürede bu yol çalışmasını bitirip, hızlıca Fethiye ve Ölüdeniz’i turizme hazır bir şekil haline getirmeleri gerekiyor” dedi.

AK Parti Muğla Milletvekili Yelda Erol Gökcan, beraberinde AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk ile birlikte Fethiye’deki ziyaretlerini tamamladıktan sonra, yapımı devam eden alt yapı ve yol çalışmalarını görünce , “Fethiye halkı bu şekilde yönetilmeyi kesinlikle hak etmiyor” dedi.

AK Parti Muğla Milletvekili Yelda Erol Gökcan, Fethiye’deki oda başkanlarına yönelik “Hayırlı Olsun” ziyaretlerinin ardından Fethiye’de yapımı devam eden alt yapı ve yol çalışmalarını da yerinde gördü. Bu çalışmaların Ölüdeniz’den Fethiye’ye 3 yıldan bu yana bitmemesini eleştirdi.

Gökcan, “Fethiye’nin yollarını bu halde görmek beni gerçekten çok üzdü.

İlçenin bir çok noktası şantiye alanına dönmüş durumda. 3 yıldır süren ve bir türlü bitmek bilmeyen Ölüdeniz yol çalışması var. Vatandaşımız isyanda. Esnafımız perişan ve isyan durumunda. Önümüzde bir bayram tatili var ve Türkiye’nin dört bir köşesinden yerli ve yabancı turistler tatil için buraya gelecekler. Yeryüzü cenneti Muğla’mızın en güzel ilçesi olan Fethiye ve Ölüdeniz’e gelecekler. Ama ne yazık ki bir türlü bitmek bilmeyen yol çalışmaları halen devam ediyor. Açıkçası Fethiye halkı bu şekilde yönetilmeyi kesinlikle hak etmiyor. Vatandaşlar trafikte isyankarlar. Yerel yönetimlerin en kısa sürede bu yol çalışmasını bitirip, hızlıca Fethiye ve Ölüdeniz’i turizme hazır bir şekil haline getirmeleri gerekiyor.Zaten Fethiye’de bir trafik sorunu var. Şimdi de 3 yıldır bitmek bilmeyen yol çalışmaları var.  Halkımız, esnafımız ve Fethiye’li bunu hak etmiyor. Yetkilileri derhal göreve davet ediyorum” dedi. Haber-Hakan AYKIRI

 

 

62 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle