Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

Mahalle Halkından İmece Usulü Bin 500 Kişilik İftar Yemeği

Erkan Ilik | 18 Nisan 2022 | Genel, Güncel, Manşet A- A+

Kargı Mahalle Muhtarlığı ve Kargı Mahallesi Geliştirme, Güzelleştirme ve Dayanışma Derneği öncülüğünde mahalle sakinleri tarafından imece usulü iftar yemeği  düzenlendi.

Fethiye’nin Kargı Mahallesinde  mahalle sakinlerinin ve hayırseverlerin katkıları ile imece usulü iftar yemeği düzenledi. Kargı Şehit Refik Cesur İlkokulu bahçesinde düzenlenen programa AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk, CHP Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir, İYİ Parti Fethiye İlçe Başkanı Ali Fatih Çoban, Fethiye Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Şaban Taşar, Fethiye Muhtarlar Derneği Başkanı Niyazi Canözü ve mahalle muhtarlarının yanı sıra yaklaşık Bin 500’e yakın vatandaş katıldı.

İftar programına katılan herkese teşekkür eden Kargı Mahallesi Muhtarı Cafer Söğüt, “Mahalle halkımız arasında birliği, beraberliği, örf ve adetleri pekiştirmek adına seçimler sürecinde vaadim var idi. Fakat pandemi süreci araya girince bu vaadimizi gerçekleştirememiştik.  Ama şükürler olsun ki normal hayata döndük ve bu sözümüzü tutalım dedik. Mahallemizin gelişmesi ve tanıtımı için faal durumda olan Kargı Mahallesi Geliştirme, Güzelleştirme ve Dayanışma Derneği yönetimiz ve azalarım ile bu kararı aldık ve halkımıza sunduk. Mahalle sakinlerimiz tarafından da bu düşüncemiz taktirle karşılandı. Şükürler olsun ki hava şartları da müsaade etti ve katılım da güzel oldu. İnşallah bu organizasyonu geleneksel hale getirecek ve her Ramazan Ayında düzenleyeceğiz”  dedi.

İftar programına katılımın gayet güzel olduğunu aktaran Kargı Mahallesi Geliştirme, Güzelleştirme ve Dayanışma Derneği Başkanı Zeliha Günal’da, katılımcılara ve organizasyona katkı sağlayan herkese teşekkür etti.  Haber-Hakan AYKIRI

116 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle