Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

Konser Tadında Okul Kermesi

Erkan Ilik | 19 Mayıs 2022 | Eğitim, Genel, Güncel A- A+

Kargı Mahallesi Muhtarı Cafer Söğüt’ün ve Kargı Şehit Refik Cesur İlkokulu Müdürlüğü ile  Okul Aile Birliği, bir dizi etkinlikle konser tadında kermes düzenledi. Fethiye’li kardeş sanatçılar Ali Tunç ve Emin Tunç’un sahne aldığı ve  birbirinden güzel türkülerin seslendirildiği  kermesin gelirinin ise okulun temek ihtiyaçları için kullanılacağı açıklandı.

Kargı Mahallesinde Şehit Refik Cesur İlkokulu bahçesinde, gelirinin okul ihtiyaçları için kullanılacağı kermes düzenlendi. Gıda ürünlerinin ve hediyelik eşyaların satışa sunulduğu kermeste Fethiye’li kardeş sanatçılar Ali Tunç ve Emin Tunç da sahne alarak, söyledikleri türkülerle  kermese katılanlara konser tadında bir gün yaşattılar.

Mahalle halkı ve vatandaşların yoğun katılım sağladığı kermese, AK Parti İlçe Başkanı Turgay Öztürk, Fethiye Devlet Hastanesi Başhekimi Yavuz Okulu, Fethiye’ni tanınmış iş adamlarından Doğal Alabalık sahibi Adem Camuz ve bazı okul müdürleri ve öğretmenler katıldı.

Kermese katılan herkese teşekkür eden Kargı Mahallesi Muhtarı Cafer Söğüt, “Halkımızın ilgi ve alakası umduğumuzdan daha güzel oldu” dedi.

Kermesin gelirlerinin okuldaki temel ihtiyaçlar için harcanacağını ifade eden Kargı Şehit Refik Cesur İlkokulu Müdürü Halil Alaylı, “Kermesimize velilerimiz ve misafirlerimiz tarafından katılım oldukça güzel oldu. Sanatçılarımız Ali Tunç ve Emin Tunç da etkinliğimize katılım sağlayarak ayrı bir renk kattılar. Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum” ifadelerinde bulundu.  Haber-Hakan AYKIRI

122 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle