Hoşgeldiniz  

KIZILAY’A ANLAMLI ÖDÜL

Erkan Ilik | 24 Aralık 2020 | Genel, Güncel, gundem, Kültür, Mugla, Sağlık, siyasi A- A+

 

Türk Kızılay Genel Merkezi tarafından Ramazan ayında ve Covid-19 ile mücadele sürecinde ki başarılı çalışmaları nedeniyle Türk Kızılay Menteşe Şubesi ödüle layık görüldü. Türkiye genelinde yüzlerce Şube arasından bu anlamlı ödüle layık görülen 33 Şube arasında olmanın haklı gururunu yaşadıklarını söyleyen Türk Kızılay Menteşe Şube Başkanı Kenan Gürbüz “Ramazan ayının ilk gününde Genel Başkanımız Dr. Kerem Kınık’ın talimatı doğrultusunda ilçemizde ihtiyaç sahiplerinin yoğun olarak yaşadığı mahallelerde Ramazan pidesi dağıttık. Ayrıca, çocuklarımıza Genel Merkezimizden gönderilen hediyeleri ulaştırdık.  Yardımlarımız sonuna kadar devam edecektir.“

500 HANEDEN FAZLA YARDIM ULAŞTIRILDI

Korona Virüsle mücadele çalışmaları kapsamında bugüne kadar 500’ü geçik haneye gıda, konserve ve kıyafet yardımı ulaştırdıklarına işaret eden Gürbüz, ” İlçemizde yaşayan ihtiyaç sahiplerine gıda, konserve ve kıyafet yardımı yapmaya devam edeceğiz. Özellikle 65 yaş üstü vatandaşlarımız ve ihtiyaç sahiplerine öncelik veriyoruz. Bu süreçte muhtarlarımız ve Vefa Destek grubu ile sürekli iletişim halindeyiz.” diye konuştu.

Ramazan ayında ve Covid-19 ile mücadele sürecinde ki başarılı çalışmalarda yer alan Türk Kızılayı Menteşe Şubesi Yönetim Kurulu Üyeleri , “Türkiye genelinde yüzlerce Şube arasından bu anlamlı ödüle layık görülen 33 Şube arasında olmanın haklı gururunu yaşıyoruz” ifadelerini kullandılar. (HABER/ŞULE UĞUR)

 

 

5165 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Fethiye’de Konaklama Fırsatı

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 7,4126
EURO 9,0363
BIST 10,1620
ALTIN 441,98

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2021 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle