Hoşgeldiniz  
..................................................... .................................................... ............................................... ..........................................................

KAYMAKAM FIRAT’TAN ÖĞRENCİLERE PLAKET

Erkan Ilik | 09 Haziran 2021 | Eğitim, Genel, Güncel, gundem A- A+

Muğla İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün düzenlediği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Beste Yarışması’nda il birincisi olan Ölüdeniz Ortaokulu ekibi Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat ve Fethiye İlçe Milli Eğitim Müdürü Faruk Kaya tarafından ödüllendirildi.

Kayaköy Mahallesi’nde bulunan Lebessos Restoran’da gerçekleşen programa Ölüdeniz Ortaokulu Müdürü Engin Yiğit, Müzik Öğretmeni Nur Sarpdere Tat, Bilişim Teknolojileri Öğretmeni Gülay Keskin, Okul Aile Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ersoy, Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Çoban, Ölüdeniz Ortaokulu Çocuk Korosu öğrenciler katıldı. Sohbet havasında geçen etkinlikte koro çalışmaları hakkında bilgiler aktarıldı.

Daha sonra öğrenciler Yasemin Aykırı, Deren Dikmen, Elif Aycan, Helin Coşkun, Azra Tutar’a plaket ve teşekkür belgeleri Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat, İlçe Milli Eğitim Müdürü Faruk Kaya, Ölüdeniz Ortaokulu Müdürü Engin Yiğit ve öğretmenler tarafından takdim edildi.

Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat yaptığı açıklamada, “Bugün bizim için çok keyifli bir zaman dilimi oldu. Milli Eğitim Müdürümüze, okul müdürümüze ve emeği geçenlere çok teşekkür ediyorum. Başarılı 5 öğrenci arkadaşımızla tanışma ve sohbet etme fırsatı buldum. Bilinçli, çalışkan ve ufku açık öğrencileri görünce; insanın geleceğe umudu daha da artıyor. Öğrencilerimizi yetiştiren ailelerine, öğretmenlerine ve tüm Milli Eğitim camiasına teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

 

Müzik Öğretmeni Nur Sarpdere Tat açıklamasında bu başarının yakalanmasında emeği geçenlere teşekkür etti. Haber-Foto/Hakan AYKIRI

228 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 8,7015
EURO 10,3935
BIST 12,1064
ALTIN 498,58

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2021 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle