Hoşgeldiniz  
.................................................................................. ...................................................................................

KAYMAKAM FIRAT, ‘ BÜTÜN AMACIMIZ VATANDAŞLARI BİLİNÇLENDİRMEK.’

Erkan Ilik | 17 Eylül 2020 | Genel, Güncel, gundem, Mugla, Siyaset, siyasi A- A+

KAYMAKAM FIRAT, ‘ BÜTÜN AMACIMIZ VATANDAŞLARI BİLİNÇLENDİRMEK.’
İçişleri Bakanlığı tarafından 81 il valiliğine gönderilen genelge kapsamında tüm yurtta olduğu gibi Fethiye’de de maske ve sosyal mesafe denetimleri gerçekleştirildi. Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat, Bütün amacımız vatandaşları bilinçlendirmek. Fethiye’den uygulamalarımıza devam edeceğiz ‘ dedi.

 


Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat, Fethiye İlçe Emniyet Müdürü Cemil Emre Süel, Fethiye Jandarma Komutanı Binbaşı Rüştü Şen, Fethiye İlçe Sağlık Müdürü Dr. Ruhsar Doyuk, Fethiye İlçe Tarım ve Orman Müdürü Şaban Sarıkaya ile diğer görevliler katıldı. Denetimler sabah saatlerinde şehir merkezinden başladı. Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat başkanlığındaki denetleme heyeti; çarşıda bulunan esnaflara ve vatandaşlara Covid-19 salgını önleme tedbirleri kapsamında sosyal mesafe ve maskenin önemi hakkında uyarılarda bulundu. Ülke genelinde eş zamanlı olarak yapılan denetimlerde Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat ve beraberindeki heyet, kordon boyunda bulunan günübirlik tekne yetkililerine maske kullanımı ve sosyal mesafe hususunda hatırlatmalarda bulunarak tedbirin elden bırakılmayacağını hatırlattı. Kaymakam Fırat ve beraberindeki heyet daha sonra yarımada üzerinde bulunan bir plaj’a geçerek denetimi devam ettirdi. Plajdaki sosyal mesafe ve hijyen hakkında bilgiler alındı. Denetim sonrası kısa bir konuşma yapan Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat: “İçişleri Bakanlığımızın talimatları ile her hafta denetimlerimizi sürdürüyoruz. Farkındalık oluşması adına Türkiye’de denetlemeler aynı gün ve aynı saatte yapılıyor. Bütün amacımız vatandaşları bilinçlendirmek. Maske, sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uyulması adına uyarılarda bulunuyoruz. Fethiye’de de uygulamalarımıza devam edeceğiz” dedi. (Haber/Foto- Şule Uğur)

 

109 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Fethiye’de Konaklama Fırsatı

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 7,9504
EURO 9,3928
BIST 1,1800
ALTIN 487,13

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2020 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle