Hoşgeldiniz  
..................................................... ................................................

KARAYİĞİT’TEN AK PARTİYE İADEYİ ZİYARET

Erkan Ilik | 16 Haziran 2021 | Genel, Güncel, Manşet, Siyaset, Tarım A- A+

Fethiye Ziraat Odası Başkanı Kenan Karayiğit, AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk’e ve yönetimine iadeyi ziyarette bulundu. Fethiye’deki ve bölgedeki üreticilerin sorunlarını kapsayan bir dosya oluşturduklarını belirten Karayiğit, Pazar günü Muğla’ya gelecek olan Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli’ye sunacaklarını ifade etti.

Geçtiğimiz günlerde yönetimi ile birlikte AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk, Fethiye Ziraat Odası Meclisini ziyaret ederek üretimin ve üreticilerin sorunlarını dinlemişti. Bu kapsamda Fethiye Ziraat Odası Başkanı Kenan Karayiğit, beraberinde Fethiye Ziraat Odası Meclis Başkanı Kemal Karadenizli ve yönetim kurulu üyesi ve Karakeçiler Mahallesi Muhtarı Ahmet Aybek, AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk’e iadeyi ziyarette bulundu.

Oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaret hakkında kısa bir değerlendirmede bulunan Fethiye Ziraat Odası Başkanı Kenan Karayiğit, “Geçtiğimiz günlerde AK Parti İlçe Başkanımız Turgay Öztürk ve yönetim kurulu üyeleri odamıza bir ziyaret gerçekleştirmiş ve meclis toplantımıza da dahil olarak, taleplerimizi ve sektördeki sıkıntıları dinlemişti. Bu anlamda bizde bugün kendisine iadeyi ziyaret gerçekleştirdik. Pazar günü Muğla’ya Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli gelecek inşallah. Kendisine bölgemiz üreticilerin taleplerinin ve sıkıntılarının yer aldığı bir dosyayı hazırladık ve vereceğiz” dedi.

Kendisinin tarım ile geçinen bir ailenin çocuğu olduğunu ve hali hazırda da çiftçilik ile uğraşmakta olduğunu belirten AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk, “Bölgemiz üretiminin ve üreticilerinin talep ve problemlerini Kenan başkanım ile zaten sık sık görüşüyoruz. Bize gelen talep ve sorunları bizde Milletvekillerimiz aracılığı ile üst mercilere iletiyoruz. İnşallah Pazar günü de Muğla İl Tarım Hizmet Binamızın açılışı için de Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli bey katılacaklar. Oraya da Kenan başkanım ve yönetimi ile birlikte katılım sağlayacağız. Biz AK Parti Fethiye İlçe Başkanlığı olarak üretimin ve üreticimizin yanında olmaya devam edeceğiz. İadeyi ziyarette bulundukları için de Fethiye Ziraat Odası Başkanı Kenan Karayiğit’e, Fethiye Ziraat Odası Meclis Başkanı Kemal Karadenizli’ye ve yönetim kurulu üyesi ve Karakeçiler Mahallesi Muhtarı Ahmet Aybek’e çok teşekkür ediyorum” dedi. Haber-Foto/Hakan AYKIRI

395 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle