Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

İYİ Partili Çoban “Çoban, “Basın Her Zaman Bizim Sesimiz Oluyor”

Erkan Ilik | 31 Ağustos 2022 | Genel, Güncel, Siyaset A- A+

İYİ Parti İlçe Başkanı Ali Fatih Çoban, Eylül ayı itibariyle seçim sürecinin başlayacağını aktararak, “Çalışmalarımıza hız vereceğiz. Basın her platformda bizim sesimiz olmaya devam ediyor. Dolayısıyla yaptığımız tüm çalışmaları basın aracılığı ile halkımıza aktaracağız” açıklamalarında bulundu.

İYİ Parti İlçe Başkanı Fatih Çoban ve yönetim kurulu üyeleri, basın mensuplarıyla kahvaltıda buluştu. Sohbet eşliğinde geçen kahvaltı sonrasında Başkan Çoban ve basın mensupları istişare toplantısı gerçekleştirdi. Yaklaşık 1 saat süren toplantıda genel ve yerel siyaset hakkında konuşuldu.

Asmaaltı Kahvaltı Restoran’da gerçekleşen program sohbet havasında geçti. İYİ Parti İlçe Başkanı Fatih Çoban beraberinde İYİ Parti Fethiye Belediye Meclis Üyesi Ayşe Çiftçi, Seydikemer Belediye Meclis Üyesi  Turan Akdağ  ve yönetim kurulu üyeleri, basın mensupları ile istişarelerde bulunurken; İlçe Başkanı Çoban yerel ve ulusal siyaset üzerine değerlendirmelerde bulundu.

İYİ Parti İlçe Fethiye Başkanı Fatih Çoban yaptığı açıklamada, “Ülkemiz bu kadar kutuplaştırılırken, insanlarımızın arasına nifak tohumları sokulurken; biz buluşmadan ve istişare etmekten yanayız. Bizleri yerelde daha fazla insana ulaştırmak için basın mensuplarımız, özverili bir çalışma gerçekleştiriyor. İlçe teşkilatı olarak bunun farkındayız. Eylül ayı itibariyle seçim sürecine girilecek. Bu anlamda çalışmalarımıza hız vereceğiz. Bu çalışmalarda da en büyük destekçilerimiz sizlersiniz. Bizim sesimiz oluyorsunuz. Sizlerin aracılığıyla daha geniş kitlelere ulaşıyoruz. Onun için yerel basının temsilcileriyle bir araya gelmek istedik. Davetimize katılan herkese şahsım ve yönetimim adına teşekkür ediyorum” şeklinde ifadeler kullandı.

61 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle