Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

BİREY’li Başarılı Öğrenciler Ödüllendirildi

Erkan Ilik | 31 Ağustos 2022 | Eğitim, Genel, Güncel A- A+

Fethiye Birey Eğitim Kurumları, her yıl geleneksel hale getirdiği etkinliğini bu yılda sürdürdü. Özdemir Akademi Eğitim Kurumları Kurucusu ve Birey Kurs Merkezi Müdürü Şerif Özdemir tarafından YKS’de dereceye giren 22 başarılı öğrenci öğrenci çeyrek  altınla ödüllendirildi.

Fethiye Birey Eğitim Kurumları, her yıl olduğu gibi eğitim sektöründeki başarısını tekrar gösterdi. Kurum bünyesinde eğitim gören 22 öğrenci, Yüksek Öğretim Kurumları Sınavında Türkiye’de ilk 20 Bine girdi. Bu başarının akabinde Özdemir Akademi Eğitim Kurumları Kurucusu ve Birey Kurs Merkezi Müdürü Şerif Özdemir tarafından gelenek hale getirilen başarılı öğrencilerin ödüllendirilmesi bu yıl da devam etti. Özdemir, YKS’de 20 Bine giren 22 öğrencisini çeyrek altınla mükafatlandırdı.

Konu ile ilgili açıklama yapan Özdemir Akademi Eğitim Kurumları Kurucusu ve Birey Kurs Merkezi Müdürü Şerif Özdemir, “İlk 20 bine giren 22 öğrencimizi altın ile ödüllendiriyoruz. Disiplinli bir çalışmanın sonucunda öğrencilerimiz büyük bir başarıya imza attılar. Bizler de bu büyük başarıyı ödüllendirmek istedik. Bu elde ettiğimiz başarıda özel derece grubu Eğitim Koçumuz Burcu Çetinkaya ve Rehber Öğretmenimiz Fatma Topsakal başta olmak üzere başarıda emeği geçen tüm öğretmen arkadaşlarımı ve çalışanlarımı tebrik ediyor ve onlara teşekkür ediyorum” dedi.

Açıklamasını sürdüren Müdür Özdemir, “Yeni dönem çalışmalarımız 12 Eylül 2022’de başlayacaktır. Yine aynı dereceleri elde edebilmek için daha disiplinli ve daha özverili çalışacak şekilde akademik çalışma programımızı hazırladık.  Başarı geleneğini devam ettirebilmek adına kadromuza güçlü ve yeni arkadaşları dahil ettik. Kadromuz, yayınlarımız ve fiziki şartlarımızla yeni döneme hazırız” ifadelerinde bulundu.  Haber-Hakan AYKIRI

 

52 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle