Hoşgeldiniz  
..................................................... .................................................... ............................................... .......................................................

İŞ BÜROKRASİ VE SİYASET DÜNYASI MERİ PARK SUİST’İN AÇILIŞINDA BİR ARAYA GELDİ

Erkan Ilik | 14 Haziran 2021 | Genel, Güncel, gundem, Siyaset, Turizm A- A+

Fethiye’de Meri Park Suits’in açılışı siyaset, bürokrasi ve iş dünyasını bir araya getirdi.

Ölüdeniz ve Fethiye’nin ilk otelleri arasında yer alan Clup Hotel Meri bünyesinde açılan Meri Park Suits’in açılışı görkemli bir şekilde yapılırken, davette Fethiye’nin siyaset, bürokrasi ve iş dünyası da bir araya geldi.

Ölüdeniz Mahallesinde Clup Hotel Meri’nin yanında açılan Meri Park Suits’in açılışına Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat, Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, AK Parti İlçe Başkanı Turgay Öztürk, Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Osman Çıralı, Fethiye Ziraat Odası Başkanı Kenan Karayiğit, Fethiye Turizm Danışma Bürosu müdürü  Saffet Dündar, bölgedeki turizm ve iş dünyası ile birlikte Konakçı ailesinin yakınları katıldı.

Açılışa gelen davetlileri bahçe kapısında karşılayan Clup Hotel Meri Yönetim Kurulu Üyesi ve AK Parti Fethiye İlçe Başkan Yardımcısı Sarper Konakçı, misafirleri ile tek tek yakından ilgilendi.

Protokol üyelerinin açılış kurdelesini kesmesi ile birlikte Sarper Konakçı ve ailesini pandemi sürecine rağmen böyle bir tesisi Fethiye ve Ölüdeniz’e kazandırdıkları için tebrik eden Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, bol kazançlar temennisinde bulundu.

Konakçı ailesinin Fethiye’nin ilk turizmci ailelerinden olduğunu hatırlatan Başkan Karaca, “Fethiye’nin ilk turizmcilerinden Konakçı ailesinin kazandırmış olduğunu yeni bir beach açılışını yaptık. Pandemiden dolayı yaşanan sıkıntılar olmasına rağmen, Temmuz ayı itibariyle ortadaki  sorunların orda an kalkacağını düşünüyoruz. Bu tesisin hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

Konakçı ve Hotel Meri ailesinin Fethiye’ye yeni bir değer kazandırdığını belirten Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat ise, “Çok güzel bir işletme olmuş. Fethiye’mize çok yakışan bir tesis. İnşallah emeklerinin karşılığını da alırlar. Kendilerini tebrik ediyorum” ifadelerinde bulundu.

Açılışa katılan tüm misafirlerine teşekkür eden genç iş adamı ve turizmci Sarper Konakçı ise, “Fethiye’ye yeni bir yüz, yeni bir imaj kazandırmak istedik. Ve ortaya Meri Park Suits çıktı. Konakçı ailesi olarak biz çok mutlu ve heyecanlıyız. Tüm misafirlerimizi de tesisimize bekliyoruz. İnşallah pandemi sürecini de en iyi şekilde atlatırız. Meri Park Suits’te misafirlerimize en güzel hizmetleri veririz” dedi. Haber-Foto/Hakan AYKIRI

 

464 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 8,5492
EURO 10,0853
BIST 11,7943
ALTIN 495,44

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2021 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle