Hoşgeldiniz  
..................................................... .................................................... ............................................... .......................................................

TARTAN PİST YENİLENİYOR, SICAK ASFALT (BSK) ÖLÜDENİZ CADDESİ’NDE BAŞLADI

Erkan Ilik | 14 Haziran 2021 | Genel, Güncel, gundem A- A+

Fethiye Belediyesi, sahil bandında bulunan 1900 metre uzunluğundaki tartan pisti baştan sona yeniliyor. Aynı zamanda Baha Şıkman Caddesi’nin ardından Ölüdeniz Caddesi’nde de sıcak asfalt (BSK) çalışmaları hızla devam ediyor.

MUSKİ, ADM ve iletişim firmalarının altyapı hizmetlerini tamamlanmasının ardından Fethiye Belediyesi ekiplerince parke çalışması yapılmış ve sahil yolu hizmete açılmıştı.  Fethiye Belediyesi, sahil yolundaki çalışmanın ardından tartan pist yenileme çalışmasına başladı. Fethiye’de vatandaşların çok sık kullandığı tartan pist, baştan sona yenileniyor. Sabahın erken saatlerinde başlayan yenileme çalışmaları en kısa sürede tamamlanacak. Ekiplerin sökmeye başladığı tartan pistin atıkları ise geri dönüştürülecek.

Sahil Bandı’nda tartan pist çalışmaları devam ederken, Fethiye Belediyesi’nin yürüttüğü sıcak asfalt (BSK) çalışmaları ise hızla sürüyor. Bu kapsamda Baha Şıkman Caddesi’nde devam eden sıcak asfalt çalışmalarına, Ölüdeniz Caddesi de eklendi. Muğla Makası’nda başlayan çalışmalar Erasta AVM önüne kadar geldi. Çalışmaların kısa sürede Baha Şıkman ile Ölüdeniz Caddesi bağlantı noktasına geleceği açıklandı.

204 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 8,5492
EURO 10,0853
BIST 11,7943
ALTIN 495,44

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2021 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle