Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

İl Başkan Eroğlu’dan Zabıtaya Ziyaret

Erkan Ilik | 01 Eylül 2022 | Genel, Güncel, Siyaset A- A+

Demokrat Parti İl Başkanı Erdal Eroğlu,her yıl 1-7 Eylül tarihleri arasında kutlanan ve bu yıl 196’ncı yıl dönümü olan  ”Zabıta Haftası” dolayısıyla Fethiye Belediyesi Zabıta Müdürü Sadık Bağlan’ı ziyaret etti.

1826 yılı Belediye Zabıtasının kuruluş yıl dönümü kabul edilmekte ve eylül ayının ilk haftasında ”Zabıta Haftası” olarak kutlanmaktadır. Bu kapsamda Demokrat Parti İl Başkanı Erdal Eroğlu ve yönetimi tarafından Zabıta Müdürü Sadık Bağlan’a ziyaret gerçekleştirildi.

Ziyarette konuşan Başkan Eroğlu,’’ İlçemizin asayişini korur. Zabıta da ilçemizdeki belediye çalışmalarının binevi kolluk kuvveti vazifesini görür. Ne kadar huzurlu, ne kadar sakin ve yasaya dayalı belediye hizmetleri varsa bunun takipçisi ve mimarı da zabıtadır. Bu nedenle nasıl kolluk kuvvetlerine ihtiyacımız olduğu gibi ilçemizde de belediye sınırları içinde belediyenin hizmetlerinden sağlıklı bir şekilde faydalanabilmemiz için zabıta ve ekibine ihtiyaç vardır. Bu hafta da zabıta haftası. Başkanımızı ve ekip arkadaşlarını haftalarından dolayı kutluyorum’’ dedi.

“Zabıta Teşkilatı Çok Eskiye Dayanan Bir Teşkilat”

Zabıta Müdürü Sadık Bağlan ise,’’ Zabıta teşkilatı çok eskiye dayanan bir teşkilat. 196. yılını kutluyor. Biz de tüm Türkiye’de olan zabıta arkadaşlar gibi Fethiye’de halkın huzurunu sağlamak için çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz. Bu özel hafta nedeniyle bizi ziyaret eden Erdal Başkan’a ilk ziyaretimiz olduğu için ayrıca teşekkür ediyorum’’ ifadelerini kullandı. Haber-Hakan AYKIRI

66 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle