Hoşgeldiniz  
................................................

Girişim Destek Hizmetleriyle Geleceğe Hazırsın!

Erkan Ilik | 10 Aralık 2020 | Eğitim, Genel, Güncel, Manşet, Siyaset A- A+

Girişim Destek Hizmetleriyle Geleceğe Hazırsın!

Girişim Destek, ilk defa 2019 senesinde faaliyetlerini başlatmış olan, bünyesinde birçok danışmanın yer aldığı bir firmadır. Temel kurulma amacı ise girişimcilere değişik konularda destek sağlayarak, onların ticari hayat içinde tutunmasını sağlamaktır. Kıyasıya bir rekabetin bu alanda avantaj sağlayabilmek, ayakta kalmak ve büyümek için firmayla çalışabilirsiniz.

E – Ticaret Paketleri

İnternetin insan hayatının ayrılmaz bir parçası olması, ticareti de etkiliyor. Artık faaliyet alanı ne olursa olsun tüm işletmeler; satışlarının bir kısmını online dünyadan yapabilmek için web siteleri kuruyorlar. Bunu yaparken Girişim Destektarafından sağlanan, başarıyı getiren e-ticaret paketlerinden faydalanabilirsiniz. Böylelikle online satış işlemlerini gerçekleştirmek, yeni müşterilere ulaşmak son derece kolay olacaktır.

E-ticaret paketleri son derece gelişmiş bir altyapıya sahip olduğu için istenildiği kadar ürün eklenmesine müsaade ediyor. Aynı zamanda farklı kategoriler oluşturmak mümkündür. Entegrasyon paketinin alınması durumunda, satışların pazar yerlerinde yapılmasını sağlayabilirsiniz. SMS bilgilendirmesi ile kargo konusunda müşterilerinize anlık bilgi vermek oldukça kolaydır. Destek çerçevesinde size bir kurumsal mail ve aynı zamanda POS sağlanır. Üstelik bunların kurulumu firma tarafından gerçekleştirilir. Yüzde 100 seo uyumlu olan paket, aynı zamanda sosyal medya platformlarına entegrasyon içermektedir.

Firma Hizmetleri

Girişim Destek sayesinde aynı zamanda farklı paketleri satın alabilirsiniz. İlk defa işletme kuracak ve ticari hayata atılacak olan kişiler için kuruluş destek paketi sunulur. Makul bir ücret üzerinden edinebilirsiniz. Bunun yanı sıra tam destek ile yanındayız paketi adıyla satışa sunulmuş olan iki farklı opsiyon da söz konusudur. Bunların içinden seçiminizi yapabilir ve makul bir ücret karşılığında birçok değişik avantaja sahip olabilirsiniz.

Kuruluş destek paketinin içinde Kosgeb’e verilecek olan iş planı ile e-ticaret faaliyetlerinizi yürüteceğiniz web siteniz yer almaktadır. Yanındayız paketi sayesinde olası sorunlarınız çözüme kavuşturulur ve daha çok müşteri çekmeniz sağlanır. Tam destek paketi, yalnızca danışmanlık hizmetini kapsamaz. Aynı zamanda operasyonel anlamda istediğiniz destek de verilir. https://girisimdestek.com/ sitesi üzerinden detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

İlkeler

Firma, alanında son derece yetkin olan birçok danışman ile hedefe odaklanan yaklaşım çerçevesinde kesintisiz bir destek sunuyor. Aynı zamanda potansiyel müşteriye dair garanti de vermektedir.

 

 

5843 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle