Hoşgeldiniz  
..................................................... .................................................... ...............................................

GENÇLİK VE SPOR İLÇE MÜDÜRLÜĞÜ PERSONELİNDEN ANLAMLI DAVRANIŞ

Erkan Ilik | 08 Nisan 2021 | Eğitim, Genel, Güncel, Manşet, Mugla, Spor A- A+

Fethiye Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü personeli, çevre farkındalığı oluşturmak amacıyla yaptıkları çalışmada, Afkule Manastırında çevre temizliği yaptı.

Fethiye Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü ile Fethiye Gençlik Merkezi tarafından gerçekleştirilen ‘Temiz Toplum, Temiz Çevre’ projesi kapsamında Afkule Manastırı’nda hem doğa yürüyüşü hem de çevre temizliği düzenlendi.

Fethiye Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Harun Reşit Yiğit, antrenörler, gençlik liderleri ve gönüllü gençlerin katılımıyla gerçekleşen etkinlikte; Fethiye’nin önemli tarihi eserlerinden birisi olan Afkule Manastırı ve civarında çevre temizliği yapıldı. Öte yandan katılımcılar “Temiz Toplum, Temiz Çevre” projesi dahilinde doğa yürüyüşü de gerçekleştirildi.

Konuyla ilgili sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan Fethiye Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Harun Reşit Yiğit, “Fethiye Kaymakamlığımız uhdesinde Fethiye Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğümüz ile Fethiye Gençlik Merkezimizce gerçekleştirdiğimiz Temiz Toplum, Temiz Çevre projemiz kapsamında Afkule Manastırına doğa yürüyüşü ve çevre temizliği etkinliği düzenledik. Antrenörlerimiz, gençlik liderimiz ve gönüllü gençlerimizle gerçekleştirdiğimiz bu organizasyona verdikleri desteklerden dolayı proje destekçilerimize çok teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı. Haber-Foto/Hakan AYKIRI

977 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 9,5193
EURO 11,1141
BIST 13,1632
ALTIN 545,75

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2021 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle